Aktuality

29.9.2021

Změna provozní doby v Thomayerově nemocnici.

nová specializovanáí optika Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o zkrácení provozní doby na prodejně v Thomayerově nemocnici.

DNE 29.09.2021 je provozní doba JEN do 14:00.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

28.9.2021

28.10.2020 státní svátek a provozní doba MK Optik.

Interiér prodejny MK Optik U Nových domů II. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se všech prodejen MK Optik. Dne 28.09.2021 na státní svátek bude ZAVŘENO. Všechny naše prodejny znovu otevírají od 29.09.2021. Děkujeme za pochopení a jako vždy se opět těšíme na Vaši návštěvu. Více informací najdete v rubrice Aktuality.

Krásný svátek přeje všem tým MK Optik.

27.9.2021

27.9.2021 Jsou některé prodejny UZAVŘENY.

 Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně naší pracovní doby týkající se svátku.

27.9. budou naše některé prodejny MK Optik UZAVŘENY!

  • Na Pankráci 53
  • Pacovská 31
  • Thomayerova nemocnice- Pavilon A1

Budeme se na Vás těšit po svátcích. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití svátků 

Opět se na Vás těšíme ve středu 29.9.2021.

17.9.2021

Ušlechtilost, smysl pro detail a eleganci vystihuje dioptrické brýle Lindberg.

Milí zákazníci, máme tu čest Vám představit novou kolekci exkluzivních brýlí LINDBERG. LINDBERG jsou unikátní ve své technické inovaci a dokonalé řemeslné tvorbě. Dánský optometrista Poul-Jorn Lindberg se na začátku 80.let rozhodl vytvořit nové, jednodušší, atraktivnější a funkčnější brýle. Tehdy se spojil s architektem Hansem Dissingem a vytvořili zcela unikátní věc, komfortní titanové brýlové obruby. Jejich patentované technické inovace, spolu s pečlivě navrženými detaily udělaly revoluci v moderních brýlích - brýle nemají žádné šroubky, nýty, sváry a přesto jsou velmi pevné a odolné.

Každá obroučka je upravena dle Vašich konkrétních představ a ručně dokončovaná. Poul-Jorn Lindberg věřil, že by se měla pozornost zaměřit hlavně na oči a tím vytvořil brýle, které na obličeji mají opravdu jedinečný a zároveň odlišný vizuální efekt. Díky unikátní řemeslné tvorbě jsou obroučky velmi pohodlné, lehké a zároveň flexibilní.

Některé modely váží pouhých 1,9 gramů a tudíž se řadí k těm nejlehčím a nejpohodlnějším brýlím na světě. Výsledkem jiného pohledu na brýle je vítězství několika prestižních návrhářských ocenění. LINBERG mají řadu spokojených nositelů včetně známých osobností a celebrit. LINDBERG jsou k dispozici na prodejnách U Nových domů II a Kubánské náměstí 5. Galerii brýlí a další podrobnosti můžete najít v našem KATALOGU a na oficiálních stránkách výrobce ZDE.

15.9.2021

Nová kolekce luxusních brýlí Cartier dorazila do MK Optik. Dioptrické a sluneční modely skladem.

 Pokud jde o sledování trendů a nejnovějších modelů ve světě brýlí nikdy nezůstáváme pozadu. Proto tentokrát přicházíme s modely exkluzivní značky Cartier.

Sluneční dámské brýle CartierSvůj osobitý styl tentokrát přenesla do nové kolekce dámských brýlí Panthère de Cartier. Pokud hledáte nadčasové kousky reprezentující eleganci a jemnost, tak zde si jistě přijdete na své. Brýle z této kolekce jsou charakteristické symbolem hlavy pantera, která je vyráběna ruční technikou stejně jako šperky nesoucí jméno Cartier. Tento ikonický symbol zdobí lehké a sofistikované dámské obruby potažené drahými kovy, jako je zlato, platina či ruthenium.

Sluneční pánské brýle CartierAbychom neošidili o nejnovější kousky z dílny Cartier ani pány, přicházíme i zde s novou kolekcí pánských brýlí Santos de Cartier. Kolekce vyniká nadčasovými kousky s moderním designem. Prvek, který je ojedinělý pro tuto kolekci je inspirovaný letectvím. Za pozornost bezpochyby stojí motiv šroubků na obrubách, které podtrhují styl vzácných materiálů a zároveň lehkých struktur splňujících požadavek perfektního vzhledu a současně i funkčnosti.

Kolekce osobitě kombinuje kov s kůží, a tak dodává brýlím elegantní a precizně zpracovaný vzhled. Kolekce brýlí Cartier na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

Starší aktuality

27.5.2021

Vyrazte s námi na kolo - nové modely brýlí Oakley vhodné na motokros a downhill!


Novinky v katalogu

Dilem
3FLK05D - 3FLK05D

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: kov
 
podrobnosti »

Dilem
3FSC02D - 3FSC02D

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: kov
 
podrobnosti »

Dolce & Gabbana
DG 3322 3286 - DG 3322 3286

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Hugo Boss
Boss 1334 7W5 - Boss 1334 7W5

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: kov
 
podrobnosti »

Hugo Boss
Boss 1334 7WS - Boss 1334 7WS

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: kov
 
podrobnosti »

Carrera
CA 4408 807 - CA 4408 807

provedení: pánské
užití: dioptrické
materiál: kov
 
podrobnosti »