Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Rádi Vám změříme zrak a zkontrolujeme Vaše staré brýle. Objednejte se na měření zraku na jedné z našich prodejen. Těšíme se na Vás

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

29.9.2021

Změna provozní doby v Thomayerově nemocnici.

nová specializovanáí optika Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o zkrácení provozní doby na prodejně v Thomayerově nemocnici.

DNE 29.09.2021 je provozní doba JEN do 14:00.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

29.9.2021

28.10.2020 státní svátek a provozní doba MK Optik.

Interiér prodejny MK Optik U Nových domů II. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se všech prodejen MK Optik. Dne 28.09.2021 na státní svátek bude ZAVŘENO. Všechny naše prodejny znovu otevírají od 29.09.2021. Děkujeme za pochopení a jako vždy se opět těšíme na Vaši návštěvu. Více informací najdete v rubrice Aktuality.

Krásný svátek přeje všem tým MK Optik.

27.9.2021

27.9.2021 Jsou některé prodejny UZAVŘENY.

 Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně naší pracovní doby týkající se svátku.

27.9. budou naše některé prodejny MK Optik UZAVŘENY!

 • Na Pankráci 53
 • Pacovská 31
 • Thomayerova nemocnice- Pavilon A1

Budeme se na Vás těšit po svátcích. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití svátků 

Opět se na Vás těšíme ve středu 29.9.2021.

15.9.2021

Ušlechtilost, smysl pro detail a eleganci vystihuje dioptrické brýle Lindberg.

Dioptrické brýle LINDBERG jsou unikátní ve své estetice a technické inovaci. Způsobem jiného smýšlení o brýlích dokážete ocenit naprosto odlišný design a vysoce kvalitní materiály jako jsou titan, zlato, platina, diamanty a jedinečná přírodní rohovina. Díky dokonalé řemeslné tvorbě jsou obroučky velmi pohodlné, lehké a zároveň pevné. Některé modely váží pouhých 1,9 gramů a tudíž se řadí k nejlehčím brýlím na trhu. Patentované technické inovace, spolu s pečlivě navrženými detaily udělaly revoluci v moderních brýlích - brýle nemají žádné šroubky, nýty, sváry a přesto jsou velmi ohebné a odolné.

Elegantní nová kolekce dioptrických brýlí LINDBERG Obroučky LINDBERG jsou k dispozici na prodejnách U Nových domů II a Kubánské náměstí 5. Nabízíme minimálně 25 modelů skladem - navštivte naše kamenné prodejny a nechte se přesvědčit o dokonalosti řemeslné práce LINDBERG. Galerii brýlí a další podrobnosti můžete najít v našem KATALOGU.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card