Brýle, kontaktní čočky - MK optik

Firma MK Optik byla založena panem Vítem Kolínským v roce 1990. Přístupem k zákazníkům, spolehlivostí, odborností a také díky spokojenosti našich zákazníků se Vám můžeme s nevšední péčí i dnes stále věnovat. V nynější době pokračují v rodinné tradici synové Martin a Daniel, již jako 2. generace spolehlivosti a pracovitosti. Brýle pro Vás děláme již více než 27 let a jsme jedna z nejdéle fungujících optických firem na české trhu. Vždy se budeme snažit uspokojit Vaše přání a potřeby. Všichni naši kolegové jsou odborně vzdělaní oční optici nebo optometristé. Tím je zajištěna velmi erudovaná obsluha zákazníka, který si může být jist, že bude obsloužen s tou největší péčí.

Náš tým

Vít Kolínský

Vít Kolínský je zakladatel a majitel společnosti MK Optik. Optiku vlastní od roku 1990. Snaží se, aby jeho zaměstnanci byli co nejvíce erudovaní v oboru oční optiky a optometrie a tím předávali maximum odborných informací ohledně výběru brýlí a vaší možnosti korekce zraku. Přeje si aby firma byla aktuální a šla neustále s dobou. Povahou a značnou mírou diplomacie předává pohodovou náladu na Vás a na své kolegy. Vybírá ty nejzajímavější a nejatraktivnější modely brýlí, které jinde jen tak nenajdete. Představujeme Vám nejzkušenějšího optometristu od roku 1989.

Můžete mě potkat v prodejně U Nových domů II
+420 724 372 246

Bc. Daniel Kolínský

Daniel je naším nejmladším optometristou s nečekaně rozsáhlými zkušenostmi a znalostmi v oboru oční optiky a optometrie. Patří k těm nejpečlivějším optometristům, kteří velmi rychle a hlavně efektivně vyřeší klientův problém či potřeby a splní vše co klientovi slíbí. Daniel měří oči a aplikuje kontaktní čočky. Jeho výsledky korekce zraku klientů, dosahují nejlepších výsledků. Rád a ochotně vše klientovi vysvětlí a doporučí ty nejlepší možnosti při korekci zraku. Velmi dobře se orientuje ve sportovních dioptrických brýlích. Pokud hledáte mladého, veselého a zkušeného odborníka, ptejte se po nejmladší generaci Kolínských a to po našem Danielovi.

Můžete mě potkat v prodejně U Nových domů II
+420 724 372 246

Martin Kolínský Dis.

Martin už jako malý kluk pomáhal v rodinné firmě. Jedná se o druhou generaci Kolínských, kteří chtějí neustálé inovace a zlepšení firmy MK Optik. Snaží se posunovat firmu ku předu tak, aby naplnila všechny standardy služeb, moderní trendy a touhy všech zákazníků. Jako oční specialista má dlouholeté zkušenosti ohledně různých typů oprav brýlí. Jeho ruce dokáží opravit brýle takřka neopravitelné. Má neustálý přehled mezi prodejnami o zboží a snaží se je doplňovat tak, aby klienti měli dostatečný výběr brýlí na všech prodejnách. Na prodejnách pomáhá kolegům k naplnění slibu vůči zákazníkům. Díky jeho vztahu k rodinné firmě se bude snažit vždy naplnit všechna vaše přání.

Můžete mě potkat v prodejně U Nových domů II
+420 724 372 246

Bc. Jana Lachmanová

Jana je naší novou a velmi šikovnou optometristkou, která si poradí v každé situaci a trpělivě vysvětlí našim klientům jaká je jejich oční vada a odborně doporučí její nejvhodnější korekci. Jana patří k našim nejmladším optometristům ale má vysoce rozsáhlé a praktické znalosti v oboru oční optiky a optometrie. Provádí měření očí a aplikace kontaktních čoček. Pečlivě s Vámi projde všechny možnosti a ochotně pomůže při výběru brýlí. Je stále usměvavá a profesionální i v těžkých chvílích.

Můžete mě potkat v prodejně U Nových domů II
+420 724 372 246

Zuzana Sochorová

Zuzana je zkušená optometriska, která vede prodejnu v ulici Na Pankráci 53. Pomůže Vám v široké nabídce obrub a brýlových čoček sáhnout po těch pravých, které Vám usnadní život nebo práci. Takových, které Vám budou slušet, a budete se v nich cítit příjemně. Výběrem brýlí nebo čoček ale její práce nekončí. Poskytujeme kompletní servis brýlí a poradenství, aby Vám naše produkty dlouho a dobře sloužily. Jednou z činností je také zábrus a kompletní zhotovování brýlí. Ráda Vám nabrousí brýle na počkání.

Můžete mě potkat v prodejně Na Pankráci
+420 606 085 660

Miroslava Kusťošová Dis.

Mirka je naše sluníčko na prodejně v poliklinice Pacovská 31. Vždy se na Vás bude usmívat a ráda Vám poradí se vším, co se týká optiky a optometrie. Její dlouholetá praxe v oboru oční optiky jako očního specialisty se nezapře. Mirka je profesionál na svém místě a nedopustí aby jste s jejími službami byli nespokojeni. Má ráda děti a při výběru brýlí s neposednými uličníky má svatou trpělivost. Děti a jejich rodiče ji mají moc rádi a vždy se díky jejímu přirozenému a odbornému přístupu a pochopení vracejí. Přijďte a přesvědčte se, Vaše děti si jí zamilují.

Můžete mě potkat v prodejně Pacovská
+420 720 996 224

Marek Brabec Dis.

Marek je nepostradatelným členem našeho týmu. Výborně si poradí v každé situaci jako specialista s dlouholetou praxí. Velmi precizně a s nadšením poradí s výběrem brýlí a společně najdete ty pravé pro Vás. Ochotně a trpělivě zodpoví všechny otázky a nejasnosti ohledně brýlí a jejich korekce. Jeho doménou jsou také sportovní brýle. Pokud sháníte dioptrické sportovní brýle, s ním vyberete ty nejvhodnější. Je velmi šikovný na zábrus vrtaných brýlí (bez obrouček). Pokud se jedná o ruční práci, opravy a individuální výrobu brýlových čoček, jeho nápaditost nezná mezí.

Můžete mě potkat v prodejně U Nových domů II
+420 724 372 246

Mgr. Michaela Podzimková

Naše Míša je nejdéle pracující kolegyní ve firmě MK Optik. Má dlouholeté zkušenosti spojené s odbornou praxí a komplexní péčí o zákazníky v oboru oční optiky. Vývoj firmy jí dodal know how, jaké produkty se vyplatí klientům nabídnout z hlediska dlouhodobé kvality a funkčnosti. S klidnou povahou Vás ráda obslouží a vybere ty nejvhodnější brýle pro Vás. Nic ji nerozhodí a vždy se snaží být oporou pro celý kolektiv. Ráda vtipkuje a s nadhledem vyřeší vaše přání.

Můžete mě potkat v prodejně U Nových domů II
+420 724 372 246

Martina Červenková

Martina je naše zkušená optometristka na prodejně Kubánské náměstí 5. Vždy se snaží doporučit ty nejlepší brýlové čočky a obroučky na trhu, které splňují všechny potřeby klientů. Preciznost při měření očí a aplikacích kontaktních čoček vede vždy k perfektní korekci klientů, kteří se rádi vracejí nejen pro odborné rady. Několikaletá praxe v optice jí dává maximální přehled i o sportovních dioptrických brýlích a jiných individuálních potřebách klienta. Vždy Vás přivítá s úsměvem a dobrou náladou.

Můžete mě potkat v prodejně Kubánské nám.
+420 724 752 191

Renata Šikulová

Naší Renatu najdete také na prodejně Kubánské náměstí, kde s její kolegyní Martinou tvoří perfektní dvojku, která se navzájem efektivně doplňuje. Ráda zkouší nové věci a je vždy empatická ke každému klientovi tak, že doporučí přesně to co klient potřebuje. Její dlouholetá praxe v optice nabízí rychlé zpracovaní brýlí a běžné úpravy obrub. Renata je také zkušeným optometristou, takže Vám také ráda změří oči a poradí s výběrem kontaktních čoček.

Můžete mě potkat v prodejně Kubánské nám.
+420 724 752 191

Mgr. Miroslav Červeňák

Mirek je naším dlouholetým kolegou s rozsáhlými praktickými zkušenostmi v oboru oční optiky. Patří k těm nejpečlivějším optometristům, kteří rádi a ochotně vše klientovi vysvětlí a stanoví to nejlepší řešení korekce zraku v zájmu klienta. Schopnost jednoduše vysvětlit a poradit klientům technicky složitější a odbornější věci je jeho doménou. Další předností Mirka je zhotovování vrtaných (bezobroučkových) brýlí. Pokud hledáte zkušeného odborníka z oboru oční optiky, ptejte se po našem šikovném optometristovi Mirkovi.

Můžete mě potkat v prodejně U Nových domů II
+420 724 372 246