Individualizované měření zraku

Nová technologie Vision Print System

Naši zákazníci mají teď exkluzivní příležitost si vyzkoušet odborné měření a poradenství za pomoci nejmodernějších technologií a vybrat si tu nejlepší variantu pro korekci jejich jedinečného zraku.

Principem měření je osobní diagnostika ,,vizuálního otisku“, která umožní změřit vizuální potřeby a návyky každého klienta. Každý změřený tzv. ,,vizuální otisk“ zákazníka plně odpovídá jeho unikátnímu a přirozenému chování.

Varilux Ipseo 1

Varilux Ipseo jsou jediné multifokální brýlové čočky, které jako jediné na světě plně respektují přirozené chování svého nositele. Ideální na všechny vzdálenosti a přizpůsobená každému jednotlivci na míru.

Revoluce individualizovaného měření !
Varilux Ipseo otevírá dveře do absolutně nové dimenze.

Mimo předpisu od lékaře zaznamenávajícího pouhou dioptrickou korekci je u každého zákazníka provedeno nadstandardní měření jeho přirozených fyziologických parametrů. Tyto údaje nám umožní vytvořit a vymodelovat unikátní design čočky, která patří pouze tomuto konkrétnímu uživateli brýlí. Parametry se skládají nejen z jedinečného postavením očí, ale i na základě jednoduchých návyků v průběhu každodenního života a to například při čtení, při sportu, při řízení auta nebo při práci s počítačem.

Protože je každé vidění jedinečné, zaslouží si každý svoje vlastní optimální řešení!

  1. s multifokální čočkou Varilux Ipseo získává každý uživatel hodnotné řešení odpovídající jeho požadavkům. Veškerá výroba čočky je tvořena až na základě hodnot naměřených přístrojem VisionPrint System.
  2. EXKLUZIVITA - Na Vaše brýlové čočky Varilux Ipseo můžeme objednat značku: gravírované iniciály uživatele brýlí. Opravdu Vaše individuální čočka.

Více informací o přístroji Visioffice.