Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

30.8.2016

Doplnění luxusních brýlí Tag Heuer.

Tag Heuer L- Type TH 0153 007 - 18k zlato! Milí zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že jsme opět doplnili sklad o nové modely jedinečné značky TAG Heuer. Rozšíření kolekce se týká jak dioptrických, tak i slunečních brýlí. Výrobce přináší nové a pestré barevné kombinace na již osvědčených modelech jako je dioptrický Reflex3 a sluneční model Racer. Vyzkoušejte komfort při nošení a sportovní eleganci, kterou brýle TAG Heuer nabízejí. Zastavte se u nás a vyberte si ten správný model.

Nahlédněte do našeho KATALOGU a informujte se na našich prodejnách MK Optik.

18.8.2016

Blizzard nejsou jen špičkové lyže. Sluneční brýle v letních neonových barvách jsou tady!

Značka BLIZZARD už není známa jen díky špičkovým lyžím. Nyní Vám přinášíme novou kolekci slunečních brýlí se stylovými zrcadlovkami jak pro dospělé, tak i pro děti a to právě od světově známého výrobce lyží - BLIZZARD. Všechny modely z této kolekce nabízejí POLARIZACI a 100% UV filtr. Brýle jsou z odlehčeného plastového materiálu TR90, který zaručuje budoucímu nositeli jedinečný komfort při nošení.

Sluneční zrcadlové brýle BLIZZARDKolekce nabízí širokou škálu barevných a pestrých kombinací, jak rámu, tak i slunečních skel. Na své si přijdou nejen dospělí, ale hlavně děti! Dětské sluneční brýle jsou charakteristické svými neonovými barvami, které si děti určitě zamilují. Neváhejte a nahlédněte do našeho KATALOGU!

Celá kolekce dětských slunečních brýlí BLIZZARD na Vás čeká na prodejně MK Optik - v Poliklinice Pacovská 31.

11.8.2016

Nová kolekce brýlí Dilem s výměnnými stranicemi inspirované Olympiádou.

Nové designy stranic brýlí Dilem inspirované Olympijskými hrami v Brazílii. Olympijské hry jsou v plném proudu a v tomto roce se uskuteční ještě mnoho velkých sportovních událostí. Nahlédněte do našeho KATALOGU dioptrických brýlí francouzské značky Dilem, která pro Vás neustále připravuje nové kolekce brýlí a zároveň nové designy stranic. Jedinečné designy výměnných stranic k brýlím Vám nabídnou být vždy moderní a elegantní. Vzhled Vašich brýlí se může stále měnit a Vy tak můžete být IN při každé příležitosti. Kontaktujte naše prodejny a objednávejte nové stranice s motivy národních vlajek. Doporučujeme všem fanouškům nejen k Olympijským hrám v Brazílii ale i k dalším sportovním akcím.

Ukažte brýlemi z jaké země jste nebo komu fandíte!

3.8.2016

Luxusní brýle Cartier - NOVĚ u MK Optik!

Dioptrické brýle Cartier - nová kolekce s detailem šelmy na stranicích. Elegantní, nadčasové a originální. Takové jsou luxusní, sluneční i dioptrické brýle Cartier. Francouzská rodinná firma, založená panem Louis-François Cartierem v Paříži roku 1847, nejdříve si zasloužila celosvětový věhlas díky šperkům. Nejznámější kousky cenností byly převážně vyrobeny na zakázku např. pro indického mahárádžu, pro vévodkyni z Windsoru Wallis Warfieldovou nebo pro anglický královský dvůr. Dále pak pro královský dvůr Ruska, Portugalska či Španělska. Dílna Cartier jako první na světě představila 1. náramkové hodinky a to pro brazilského letce Alberta Santos-Dumonta, který si stěžoval na nepraktičnost kapesních hodinek při letu. Pověst firmy Cartier je tudíž založena na preciznosti, vynalézavosti a detailní práci s nejušlechtilejšími kovy na světě.

Jejich brýle vynikají nadčasovým a elegantním designem, ze kterého vyzařuje touha po originalitě a jedinečnosti. Najdete zde brýle klasičtějšího i moderního vzhledu, ale také nádherné módní, sluneční brýle, osazené bílými nebo černými perlami. Sami se můžete přesvědčit o tom, jaký klenot mezi brýlemi, představuje světově proslulá značka - Cartier.

Nechte se okouzlit a nahlédněta na výrobu - VIDEO luxusních brýlí Cartier.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card