Zpřísnili jsme HYGIENICKÁ opatření na MAX!

Milí zákazníci, koukněte na VIDEO jak to u nás chodí v době nouzového stavu. NEBOJTE SE přijít a vybírat nové brýle.

Těšíme se na Vás!

Zpřísnili jsme HYGIENICKÁ opatření na MAX!

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

27.11.2020

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY NOSITELE BRÝLÍ.

Čemu se vyvarovat při čištění dětských, ale i dospělých dioptrických brýlí?

Většina kvalitních obrub je zhotoveno ze specíálního, lehkého plastového materiálu jménem Grilamid a ULTEM. Povrch těchto brýlí není přizpůsoben pro čištění alkoholovými přípravky. Alkohol narušuje povrchovou úpravu brýlí, čímž ji jemně rozleptá.

!!! PRO ČIŠTĚNÍ BRÝLÍ NEPOUŽÍVEJTE DESINFEKCI NA RUCE !!! a jiné přípravky s obsahem alkoholu.

Výrobci těchto brýlí odmítají uznávat reklamace. Děkujeme za pochopení a přijdtě si brýle vyčistit k nám na naše prodejny nebo nahlédněte do našeho katalogu čistících prostředků ZDE.

9.11.2020

Akceptujeme mnoho druhů zaměstnaneckých BENEFITŮ!

 Milí zákazníci, rozšířili jsme pro Vás druhy přijímaných plateb. Mimo jiných zaměstnaneckých benefitů a poukázek, nově akceptujeme Sodexo Flexi Pass Card. Dostáváte mnoho bodů či poukázek a nevíte kde a jak je utratit? U nás máte tuto skvělou možnost využít. Čerpejte své zaměstnanecké BENEFITY u MK Optik.Seznam akceptovaných plateb níže přijímáme na všech prodejnách kromě Dětské optiky - Světozor. Podívejte se na náš seznam akceptovaných benefitních plateb a platných poukázek v MK Optik:

 • Benefity.cz
 • Moje Benefity
 • Benefits plus
 • Gallery Beta
 • Poukázky Sodexo
 • Poukázky Accor Service
 • Poukázky Chéque Dejeuner
 • Cashbackworld - Cashback Card
 • VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD

22.10.2020

Nepříjemné zamlžování brýlí pod rouškou? Máme řešení, díky chytré utěrce Fog-Free.

  MK Optik představuje inovativní prostředek proti zamlžování brýlových čoček. Praktický a užitečný dárek pro každého, kdo nosí brýle. Nová speciální utěrka od firmy Rodenstock poskytuje neomezené pohodlné vidění a současně je její použití velmi praktické a universální např. na všechny typy antireflexních čoček. Jednoduše otřete - vyčistíte brýlové čočky touto utěrkou Fog-Free jednou za den - a čočky se již nezamlží.

Zveme Vás na prodejny MK Optik. Skladem na všech prodejnách MK Optik.

21.10.2020

!! UPOZORNĚNÍ pro naše zákazníky !!! NAŠE PRODEJNY JSOU OTEVŘENY!

Desinfekce v MK Optik

Vzhledem k situaci, která se aktuálně děje, bychom rádi naše zákazníky ujistili, že na všech našich pobočkách se důkladně dbá na hygienu i dezinfekci.

Všechny přístroje i obruby stále udržujeme v čistotě a průběžně dezinfikujeme. Nyní je i přímo před vámi před použitím a vyzkoušením budeme dezinfikovat, abychom zaručili maximální komfort a vaše bezpečí.

Dezinfekčními prostředky jsme zásobeni dostatečně i pro Vás. Tak neváhejte a nebojte se. Přijďte si vybrat nové brýle, či si změřit zrak na naše prodejny, KTERÉ JSOU STÁLE OTEVŘENY.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card