Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Dioptrické brýle na kolo a jiní sporty.

Cyklistické brýle s dioptriemi? U nás není problém. Nabízíme nekolik zajímavých modšelů od ruzných značek.

Oakley, R2, Under Armour

Dioptrické brýle na kolo a jiní sporty.

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

15.8.2022

Jean Francois Rey - brýle 2022 v trendu oválných a atypických tvarů.

J.F.Rey brýle a novinky ve světě Milí zákazníci, snažíme se Vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější novinky ze světa oční optiky. Brýle jsou naším denním chlebem, a proto se snažíme držet krok se světovou módou a aktuálními trendy, které právě nabízí toto odvětví. Přinášíme Vám letošní hit ve znamení kulatých lenonek a jiných jedinečných oválných tvarů. Rok 2022 je plný novinek, které si okamžitě zamilujete.

Nahlédněte do našeho katalogu značky J.F.Rey nebo rovnou navštivte prodejny MK Optik a nechte se okouzlit novinkami od výrobců z celého světa. Kolekce brýlí návrháře Jeansa Francoise Reyho je prostě neodolatelná. Budeme rádi, když si brýle přijdete prohlédnout a vyzkoušet.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

21.7.2022

Ušlechtilost, smysl pro detail a eleganci vystihuje dioptrické brýle Lindberg.

Dioptrické brýle LINDBERG jsou unikátní ve své estetice a technické inovaci. Způsobem jiného smýšlení o brýlích dokážete ocenit naprosto odlišný design a vysoce kvalitní materiály jako jsou titan, zlato, platina, diamanty a jedinečná přírodní rohovina. Díky dokonalé řemeslné tvorbě jsou obroučky velmi pohodlné, lehké a zároveň pevné. Některé modely váží pouhých 1,9 gramů a tudíž se řadí k nejlehčím brýlím na trhu. Patentované technické inovace, spolu s pečlivě navrženými detaily udělaly revoluci v moderních brýlích - brýle nemají žádné šroubky, nýty, sváry a přesto jsou velmi ohebné a odolné.

Elegantní nová kolekce dioptrických brýlí LINDBERG Obroučky LINDBERG jsou k dispozici na prodejnách U Nových domů II a Kubánské náměstí 5. Nabízíme minimálně 25 modelů skladem - navštivte naše kamenné prodejny a nechte se přesvědčit o dokonalosti řemeslné práce LINDBERG. Galerii brýlí a další podrobnosti můžete najít v našem KATALOGU.

4.7.2022

4.7.2022 Jsou naše prodejny UZAVŘENY.

 Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně naší pracovní doby týkající se svátku.

Vážení zkazníci, připravujeme pro vás nové kolekce brýlí a nejnověší trendy, a proto jsou dnes naše prodejny uzavřeny. Těšíme se na vás opět po svátcích. Užijte si volno a svátky v poklidu a pohodě. Děkujeme za pochopení přejeme krásný den.

 

21.12.2021

Otevírací doba MK Optik mezi svátky.

Milí zákazníci, přejeme Vám hodně zdraví do Nového roku 2022 a pohodové svátky. Rádi bychom Vás informovali o naší upravené provozní době. Na některých prodejnách MK Optik se na Vás budeme těšit i v těchto svátečních dnech. Nahlédněte do naší tabulky prodejen s otevírací dobou. Po Novém roce se na Vás opět těšíme 3.1.2022.

Otevírací doba MK Optik:

prodejna MK Optik
24.-26.12. 27.-30.12 poznámka
U Nových domů II.
ZAVŘENO OTEVŘENO
31.12. ZAVŘENO
Kubánské nám. 5 ZAVŘENO OTEVŘENO 31.12. ZAVŘENO
Na Pankráci 53. 23.12. ZAVŘENO OTEVŘENO 30.12-31.12. ZAVŘENO
Pacovská 31. ZAVŘENO ZAVŘENO 31.12. ZAVŘENO
Světozor 39/791 ZAVŘENO 8:00-15:00 31.12. 9:00-12:00
Thomayerova nem. ZAVŘENO 8:00-16:00 31.12. 8:00-12:00

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

  • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
  • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
  • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
  • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
  • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
  • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
  • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
  • Lyoness - Cashback Card
  • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card