Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

19.2.2018

Nová kolekce dioptrických brýlí americké značky H.I.S.

Milí zákazníci, rádi Vám představujeme novou kolekci brýlí tradiční americké značky H.I.S. Dioptrické brýle H.I.S jsou hlavně spojovány s výrobou prvních modrých džín. Kalhoty s etiketou H.I.S. se „narodily“ v roce 1923 ve Spojených státech v Tennessee, z kraje s tradicí blues, country a rock´n´rollu. Kolekce brýlí H.I.S. nabízí zajímavé modely jak pro pány, tak i pro dámy. Nyní máte možnost najít to pravé pro Váš styl za příznivou cenu v kvalitním provedení.

K brýlím dodáváme originální příslušenství jako jsou pouzdra a mikrovlákna.

15.2.2018

Japonský titan, italský talent a laserem vyřezávané jsou nové brýle Blackfin!

Lisovaný japonský titan brýlí Blackfin Vás doslova ohromí svou lehkostí a pružností! Milí zákazníci, představujeme Vám novinky od italské značky brýlí Blackfin. Jejich snaha o vytvoření osobitých a kvalitních brýlových obrub se rozhodně vyplatila. Od počátku se orientovala na výrobu titanových obrub, ve které získala silné zastoupení nejen v Evropě. Výsledkem jsou precizní, kvalitní a originální brýle, které vás dozajista ohromí! Díky laserovým úpravám, materiálu, perfektnímu designu a zručnosti výrobce jsou brýle Blackfin přesnou volbou pro ty, kteří hledají moderní, svěží a kvalitní obrubu pro svou korekci. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet brýle Blackfin na prodejnu MK Optik.

Brýle Blackfin váží mezi 10-14g a to i přes svou masivnost překvapí nositele lehkostí a pohodlím. Rámy jsou vhodné i pro zákazníky, kteří touží po velmi lehké obrubě, ale chtějí výraznější brýle než jsou bezrámové obruby.

15.2.2018

Nádech Prahy v kolekci brýlí? Nové brýle nesoucí název hlavního města ČR.

Nová kolekce brýlí Prague Pro milovníky brýlí jsme připravili novou kolekci s nádechem hlavního města Prahy. Secese, Jugendstil nebo art nouveau, je styl, který k Praze neodmyslitelně patří - na mnohých domech i ve výtvarném umění. Prvky těchto stylů se přenesli do designu nové kolekce brýlí jménem Prague. Florální ornamenty se prolínají s decentní barevností secesní kolekce brýlí Prague. Kubismus je ojedinělý umělecký a architektonický styl typický právě pro Prahu. Tento styl používá přímé linky, hrany, krystalické tvary, zredukované do abstraktních geometrických struktur. To vše najdete v jedinečném designu brýlí prague.

Přijďte se podívat na novou kolekci brýlí, která zahrnuje krásné modely jak pro pány, tak i pro dámy. Nechte se unést stylem a vášní pro Prahu.

7.2.2018

Nová kolekce dioptrických brýlí Horsefeathers u MK Optik!

Představujeme Vám velice pestrou nabídku brýlových obrub značky Horsefeathers®, která je symbolem vášně a nadšení pro sport a doprovázející životní styl. Tato česká firma vznikla z malé komunity skateboarderů a snowboarderů v oblasti Britské Kolumbie a jejich móda a doplňky jsou dnes již celosvětově proslavené. V širokém spektru barevných kombinací a tvarů brýlí si každý najde to své ať už to mají být brýle decentní, odvážné, veselé ale i seriozní. Originální design a kvalita zpracování je předností této značky, jejichž výrobky jsou určeny pro všechny a to od nejmladších až po ty věčně mladé. Tato nová, životem nabitá kolekce brýlí Horsefeathers® Vás dozajista zaujme, překvapí a určitě nezklame.

Kolekce brýlí Horsefeathers® na Vás čeká na prodejně U Nových domů II. Předem můžete nahlédnout do našeho KATALOGU.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card