Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

22.2.2017

Nová kolekce lyžařských brýlí z divize RedBull

Absolutní novinkou od firmy RedBull jsou lyžařské brýle model Magnetron se snadno vyměnitelným slunečním štítem. Systém je velice rychlý a komfortní díky silným magnetům, které drží celý sluneční štít na brýlích. Pomocí jednoho jednoduchého pohybu si změníte vidění v závislosti na světelných podmínkách.

Přijďte si tuto žhavou novinku vyzkoušek do MK Optik.

 

22.2.2017

Sněhová bouře v MK Optik

Firma Blizzard je velmi známou značkou na trhu s vybavením na lyže. Nezanedbatelným článek v takové výbavě jsou lyžařské brýle. V MK Optik nyní najdete kusový výběr lyžařských brýlí firmy Blizzard, které vás zaujmou jednak svým designem, ale také svými optickými vlastnostmi.

Nyní nově skladem v MK Optik!

 

14.2.2017

Vyražte na hory s novými lyžařskými brýlemi od MK Optik.

Zima už nám klepe na dveře a MK Optik Vám připravil několik tipů na kvalitní lyžařské brýle. Největší zastoupení v našem KATALOGU mají značkové brýle Oakley, dále pak firma Bolle, Adidas, Red Bull a lyžařské brýle  pro děti jménem Bliz. V celé nabídce těchto značek naleznete lyžařské brýle pro děti i dospělé. Některé modely nabízejí možnost vložit do lyžařských brýlí dioptrický adaptér nebo umožňují rovnou pohodlně vložit Vaše vlastní dioptrické brýle pod lyžařské (brýle přes brýle). V nižší cenové kategorii nabízíme i lyžařské brýle značky Salice od 150,- Kč. Udělejte svým malým uličníkům radost a vyzkoušejte lyžařské brýle nejen za ty nejnižší ceny!

Lyžařské brýle Adidas id2 Lyžařské brýle Bolle - Gravity Lyžařské brýle Rascasse od RedBull Racing EyewearLyžařské Hi-Tech brýle Oakley Airwave 1,5Dětské lyžařské brýle Bliz

6.2.2017

Nosí vaše děti dioptrické brýle a vyrážíte na hory? Nová kolekce lyžařských brýlí Vás dostane!

Dvě varianty lyžařských dioptrických brýlí: 1)brýle přes brýle 2)dioptrický adaptér Představujeme Vám novou kolekci dětských lyžařských brýlí značky Bliz. Pokud nosí vaše děti dioptrické brýle, nabízíme možnosti, díky kterým vaše děti uvidí ostře i na svahu v lyžařských brýlích. Stylové lyžařské brýle Bliz jsou vhodné nejen pro děti s korekcí zraku. Chcete vyrazit na hory a nevíte jak s vlastními brýlemi?

 • Brýle přes brýle: díky speciální konstrukci lyžařské brýle, se vlastní dioptrické brýle vejdou pohodlně pod ně!
 • Dioptrický adaptér: do speciálního adaptéru se zabrousí vlastní dioptrická skla a ten se pak celý vloží do lyžařské brýle - POSTUP ZDE.

Přijďte obě varianty vyzkoušet k nám na prodejny MK Optik.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card