Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Akce Varilux 1+1 v plném proudu !

Cena druhého páru značkových multifokálních čoček Varilux Vás opravdu dostane. Vyzvedněte si druhý pár skel zcela ZDARMA! POZOR - AKCE trvá jen do konce června 2019! Tak vyzkoušejte naší nerozlučnou letní dvojku.

Akce Varilux 1+1 v plném proudu !

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

16.4.2019

Rudy Project – skládací sportovní brýle jménem Synform!

Novinka od Rudy Project - SYNFROM (skládací sportovní brýle)  Sportovní brýle Rudy Project jsou nejoblíbenější mezi cyklisty. Je nám potěšením Vám představit nový model Synform, který se stal hitem kolekce 2016. Byl vyvinut z těch nejkvalitnějších materiálů k tomu, aby splňoval veškeré potřeby jak profesionálních, tak amatérských sportovců. Slitiny hliníku, polyoxymethylen a Ketyum jsou i nyní použity k výrobě rámu brýle. Materiály zajistí lehkost, aerodynamiku, pevnost ale především odolnost. Zaručí Vám pohodlí a to nyní i v extrémně skladné podobě - VIDEO! Stavbou tohoto modelu je mechanicky ohebná konstrukce, díky které můžete brýle uložit i do velmi malých prostor. Samozřejmostí je i speciální pouzdro, do kterého se brýle dají složit. Nejedná se ale jen o samotný rám. Synform se dodává se slunečními skly z materiálu impactX- TEST, který je tak kvalitní a odolný, že již nejednou zachránil lidem oči při fatálních úrazech. Nejen tento model, ale i řadu dalších, si můžete vyzkoušet nebo objednat přímo na prodejně MK Optik! Tak neváhejte a nahlédněte do našeho KATALOGU Rudy Project. Brýle jsou vhodné o pro dioptrickou korekci!

8.4.2019

Nová kolekce dioptrických brýlí Lacoste!

Dioptrické brýle LacosteBrýle LACOSTE se vyznačují nejen vynikající kvalitou a designem, ale též bezkonkurenční tradicí na trhu módního sportovního zboží. Kolekce dioptrických i slunečních brýlí LACOSTE je spojena s charakteristickým krokodýlem, který se stal jedním z nejznámějších log na celém světě. Kolekce dioptrických brýlí LACOSTE vychází z tradice značky a zohledňuje její jedinečný sportovní styl. Základem jsou decentní barvy a jednoduché tvary podpořené prvotřídními materiály. Dioptrické brýle LACOSTE jsou předurčeny pro ty, kteří upřednostňují nadčasový elegantní životní styl ať už na kurtu nebo v životě.

1.4.2019

Akce Varilux 1+1 je zpátky! Využijte naší oblíbenou nabídku druhého páru skel navíc.

Přijďte si pro nový pár multifokálních skel z řady Varilux a využijte nyní již dříve úspěšnou nabídku! MK Optik ve spolupráci s firmou Essilor pro Vás připravili SLEVU 1+1 na druhý pár progresivních brýlových čoček. Druhý pár skel Varilux ZDARMA můžete využít na další multifokální brýle, sluneční či stylové zrcadlové brýle, samozabarvovací, nebo jen pracovní brýle pro práci s počítačem.

Vyzkoušejte nové individuální multifokální brýle - brýlové čočky centrujeme pomocí nejvyspělejšího přístroje - VisiOffice, který pomocí zabudovaných kamer snímá vybranou obrubu a parametry Vašeho obličeje. Díky této technologii a zadaným parametrům se při výrobě skel dosáhne rychlé adaptace na nové brýle a ostré vidění na všechny vzdálenosti! Přijďte si pro brýle šité přesně na míru! Více informací o akci 1+1 se dozvíte ZDE nebo na našich prodejnách MK Optik.

Používáme tu nejvyspělejší technologii pro individuální brýlové čočky!

22.3.2019

La Matta - Dioptrické brýle pro odvážné ženy!

Luxusní brýle La Matta nemají obodby.Vybíráme pro vás ty nejnovější originální modely dámských dioptrických obrub. Italský módní návrhář pro vás připravil opravdové skvosty. Syté a výrazné barvy celulozových-acetátových obrub jsou díky obsahu pravých hedvábných textílií kombinovaných se vzácnými květinami, sušenými listy, peřím ze pštrosa a jiných pestrobarevných tropických ptáků. Navíc jsou vylepšené pravými polodrahokamy jako jsou nefrit, tygří oko, tyrkys, lapis lazuli a malachit. Každý tento kámen má svůj význam a vliv na člověka. Také na modelech jsou používány originálně Swarowski krystaly. Každý rám je vyrobený ručně. Pokud tedy toužíte po originalitě, netradičnosti a jedinečnosti, přijďte si k nám vybrat.

Tyto krásné brýle budou pro Vás připraveny od poloviny února na prodejně MK Optik v Thomayerově nemocnici.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card