Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Akce Varilux 1+1 v plném proudu !

Cena druhého páru značkových multifokálních čoček Varilux Vás opravdu dostane. Vyzvedněte si druhý pár skel zcela ZDARMA! POZOR - AKCE trvá jen do konce června 2019! Tak vyzkoušejte naší nerozlučnou letní dvojku.

Akce Varilux 1+1 v plném proudu !

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

22.3.2019

La Matta - Dioptrické brýle pro odvážné ženy!

Luxusní brýle La Matta nemají obodby.Vybíráme pro vás ty nejnovější originální modely dámských dioptrických obrub. Italský módní návrhář pro vás připravil opravdové skvosty. Syté a výrazné barvy celulozových-acetátových obrub jsou díky obsahu pravých hedvábných textílií kombinovaných se vzácnými květinami, sušenými listy, peřím ze pštrosa a jiných pestrobarevných tropických ptáků. Navíc jsou vylepšené pravými polodrahokamy jako jsou nefrit, tygří oko, tyrkys, lapis lazuli a malachit. Každý tento kámen má svůj význam a vliv na člověka. Také na modelech jsou používány originálně Swarowski krystaly. Každý rám je vyrobený ručně. Pokud tedy toužíte po originalitě, netradičnosti a jedinečnosti, přijďte si k nám vybrat.

Tyto krásné brýle budou pro Vás připraveny od poloviny února na prodejně MK Optik v Thomayerově nemocnici.

11.3.2019

AKCE 1+1 na multifokální brýle v plném proudu! Vyzkoušejte Varilux a ostré vidění na všechny vzdálenosti.

AKCE Varilux 1+1 - druhý pár skel ve stejné kvalitě ZDARMA Pořijďte si pro nový pár multifokálních skel z řady Varilux a využijte naši oblíbenou nabídku! MK Optik ve spolupráci s firmou Essilor pro Vás připravili SLEVU 1+1 na druhý pár progresivních brýlových čoček. Druhý pár skel Varilux ZDARMA můžete využít na další multifokální brýle, sluneční stylové zrcadlové brýle, samozabarvovací nebo jen pracovní brýle pro práci s počítačem. Brýlové čočky centrujeme pomocí nejvyspělejšího přístroje - VisiOffice, který pomocí zabudovaných kamer snímá vybranou obrubu a parametry Vašeho obličeje. Díky této technolgii a zadaným parametrům při výrobě skel se dosáhne rychlé adaptace na nové brýle a maximální komfort ostrého vidění na všechny vzdálenosti! Přijďte si pro brýle šité přesně na Vás!

Používáme tu nejvyspělejší technologii pro individuální brýlové čočky!

4.3.2019

Brýle pro děti za výhodněné ceny. Akce 1+1 na brýlové čočky pokračuje!

Dioptrické brýlové čočky pro děti. Využijte prodloužené nabídky a podpořte ochranu zraku Vašich dětí! Ke každému páru značkových brýlových čoček Junior Airwear Crizal Kids UV nebo Junior Airwear Crizal Prevencia získáte náhradní čočky čiré nebo sluneční (hnědá nebo černá) jako druhý pár ZDARMA. Náhradní brýle se vždy hodí, tak neváhejte a přineste si svůj starý rám, do kterého Vám zabrousím zvýhodněný 2.pár skel.

Vyzkoušejte dětské sluneční dioptrické brýle a naši AKCI 1+1 na brýlové čočky pro děti. Poskytují maximální ochranu před UV zářením a elektronickými přístroji.

Akce platí na všech prodejnách MK Optik.

25.2.2019

Jean Francois Rey - brýle 2019 v trendu oválných a atypických tvarů.

J.F.Rey brýle a novinky ve světě Milí zákazníci, snažíme se Vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější novinky ze světa oční optiky. Brýle jsou naším denním chlebem, a proto se snažíme držet krok se světovou módou a aktuálními trendy, které právě nabízí toto odvětví. Přinášíme Vám letošní hit ve znamení kulatých lenonek a jiných jedinečných oválných tvarů. Rok 2018 je plný novinek, které si okamžitě zamilujete.

Těmto nádherným brýlím propadla i naše česká herečka Simona Stašová. Nahlédněte do našeho katalogu značky J.F.Rey nebo rovnou navštivte prodejny MK Optik a nechte se okouzlit novinkami od výrobců z celého světa. Kolekce brýlí návrháře Jeansa Francoise Reyho je prostě neodolatelná. Budeme rádi, když si brýle přijdete prohlédnout a vyzkoušet.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card