Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

12.10.2016

Originální podpis na Vaše brýlové čočky?

N našem nové stroji Vám vyrijeme unikátní pdopis na brýlové čočky. Chcete mít podepsané brýle? Chcete rytinu obrázku či znak na Vaše brýlové čočky? MK Optik přichází s novou technologií obrábění skel.

Díky našemu novému stroji Mr. Blue 2, dokážeme vyhotovit jakoukoli rytinu na Vaše dioptrická či sluneční skla. Písmo nebo obrázek jsme schopni vyrýt na všechny typy skel kromě skleněných.

Nahlédněte do našeho katalogu obrázků a fontů písma, které Vám rádi vyhotovíme na Vaše brýle. Buďte originální a vytvořte si svůj vlastní podpis na brýle!

7.10.2016

Akce Varilux 1+1 je zpátky! Využijte naší oblíbenou nabídku druhého páru skel navíc.

Přijďte si pro nový pár multifokálních skel z řady Varilux a využijte nyní již dříve úspěšnou nabídku! MK Optik ve spolupráci s firmou Essilor pro Vás připravili SLEVU 1+1 na druhý pár progresivních brýlových čoček. Druhý pár skel Varilux ZDARMA můžete využít na další multifokální brýle, sluneční či stylové zrcadlové brýle, samozabarvovací, nebo jen pracovní brýle pro práci s počítačem.

Vyzkoušejte nové individuální multifokální brýle - brýlové čočky centrujeme pomocí nejvyspělejšího přístroje - VisiOffice, který pomocí zabudovaných kamer snímá vybranou obrubu a parametry Vašeho obličeje. Díky této technologii a zadaným parametrům se při výrobě skel dosáhne rychlé adaptace na nové brýle a ostré vidění na všechny vzdálenosti! Přijďte si pro brýle šité přesně na míru! Více informací o akci 1+1 se dozvíte ZDE nebo na našich prodejnách MK Optik.

Používáme tu nejvyspělejší technologii pro individuální brýlové čočky!

27.9.2016

Jak udělat snadno a rychle z dioptrických brýlí sluneční?

Dioptrické brýle s originálním slunečním klipem. V naší optice jsme rozšířili sortiment dioptrických brýlí vhodné jak pro děti, tak i dospělé. Zajímavostí této nové kolekce brýlí je, že součástí obruby je přídavný magnetický klip. Sluneční POLARIZAČNÍ klip se 100% UV filtrem se snadno nasadí a upevní na brýlový střed obruby pomocí integrovaných magnetků v klipu.

Výhodou originálního slunečního klipu je, že pokud jej nasadíte na Vaše dioptrické brýle, krásně kopíruje rám vaší obruby a chrání vás před ostrým sluníčkem. Rázem se vaše brýle stávají dioptrickou sluneční obrubou aniž by jste kupovali dražší samozabarvovací skla.

Pomocí originálního magnetického klipu rázem změníte dioptrické brýle na sluneční dioptrické.

19.9.2016

Státní svátek 28.9. a naše provozní doba MK Optik.

Interiér prodejny MK Optik U Nových domů II. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se všech prodejen MK Optik. Dne 28.9.2016 bude ZAVŘENO. Kvůli  státnímu svátku se všechny naše prodejny znovu otevírají od 29.9.2016. Děkujeme za pochopení a jako vždy se opět těšíme na Vaši návštěvu. Více informací najdete v rubrice Aktuality.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card