Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

22.11.2022

Vánoční tipy na dárky pod stromeček - poukaz na brýle?

Dárkové poukazyUdělejte radost svým blízkým. Mk Optik nabízí DÁRKOVÉ POUKAZY vhodné pro celou rodinu a na všechny příležitosti. Dárkový poukaz můžete darovat k narozeninám, k svátku, nebo také k Vánocům přímo pod stromeček. Poukazy nabízíme v hodnotě: 500,- 1000,- 2000,- a 5000,- Kč.

Dárkové poukazy mají neomezenou časovou platnost a lze je využít na veškerý sortiment zboží MK Optik včetně služeb: měření očí a aplikace kontaktních čoček.

Poukazy lze využít na všech prodejnách! Udělejte svým blízkým radost a darujte praktický dárek ve formě dárkového poukazu! Dárkové poukazy jsou k dostání na všech prodejnách MK Optik.

22.11.2022

Hledáte vhodný dárek na Vánoce? MK Optik nabízí dárkové poukazy s neomezenou platností!

Ještě nemáte všechny vánoční dárky? MK Optik Vám nabízí nejen brýle pod stromeček, ale i několik zajímavých tipů na dárky, které potěší nejen celou rodinu ale i přátele. Z našeho doplňkového sortimentu si můžete vybrat několik zajímavých zvětšovacích lup, veselá pouzdra a čistící prostředky na brýle.

Elegantní řetízky nejen jako funkční doplněk, universální sluneční klipy na brýle či přídavné světlo pro pohodlné čtení za tmy. Nahlédněte do našeho katalogu doplňků nebo rovnou můžete zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ, který můžete využít časově neomezeně a na jakékoli zboží na prodejnách MK Optik. Těšíme se na Vás!

Veselé Vánoce Vám přeje rodina MK Optik.

22.11.2022

Akceptujeme mnoho druhů zaměstnaneckých BENEFITŮ!

 Milí zákazníci, rozšířili jsme pro Vás druhy přijímaných plateb. Mimo jiných zaměstnaneckých benefitů a poukázek, nově akceptujeme Sodexo Flexi Pass Card. Dostáváte mnoho bodů či poukázek a nevíte kde a jak je utratit? U nás máte tuto skvělou možnost využít. Čerpejte své zaměstnanecké BENEFITY u MK Optik.Seznam akceptovaných plateb níže přijímáme na všech prodejnách kromě Dětské optiky - Světozor. Podívejte se na náš seznam akceptovaných benefitních plateb a platných poukázek v MK Optik:

 • Benefity.cz
 • Moje Benefity
 • Benefits plus
 • Gallery Beta
 • Poukázky Sodexo
 • Poukázky Accor Service
 • Poukázky Chéque Dejeuner
 • Cashbackworld - Cashback Card
 • VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD

21.12.2021

Otevírací doba MK Optik mezi svátky.

Milí zákazníci, přejeme Vám hodně zdraví do Nového roku 2022 a pohodové svátky. Rádi bychom Vás informovali o naší upravené provozní době. Na některých prodejnách MK Optik se na Vás budeme těšit i v těchto svátečních dnech. Nahlédněte do naší tabulky prodejen s otevírací dobou. Po Novém roce se na Vás opět těšíme 3.1.2022.

Otevírací doba MK Optik:

prodejna MK Optik
24.-26.12. 27.-30.12 poznámka
U Nových domů II.
ZAVŘENO OTEVŘENO
31.12. ZAVŘENO
Kubánské nám. 5 ZAVŘENO OTEVŘENO 31.12. ZAVŘENO
Na Pankráci 53. 23.12. ZAVŘENO OTEVŘENO 30.12-31.12. ZAVŘENO
Pacovská 31. ZAVŘENO ZAVŘENO 31.12. ZAVŘENO
Světozor 39/791 ZAVŘENO 8:00-15:00 31.12. 9:00-12:00
Thomayerova nem. ZAVŘENO 8:00-16:00 31.12. 8:00-12:00

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card