Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

14.5.2018

Nrozbitné sluneční brýle GLORYFY u MK Optik!

Představujeme Vám nerozbitné a unikátní brýle se špičkovými optickými vlastnostmi. Sluneční brýle GLORYFY snesou opravdu tvrdé zacházení! Můžete na ně šlápnout či sednout, můžete je ohýbat a nic se jim nestane! Díky velmi pružnému materiálu představují dokonalou ochranu pro vaše oči v běžném životě i při sportu. Ochrana a pohodlí ve spojení s úžasným designem Vás určitě odliší. Brýle Gloryfy jsou oblíbené i mezi motorkáři, perfektně sednou i pod helmu.

Konečně přisly na trh první nerozbitné sluneční brýle - GLORYFY Unbreakable - VIDEO.

2.5.2018

Naše nabídka stále roste! Nové brýle Booth & Bruce!

Kolekce brýlí Booth and Bruce Aby toho nebylo málo a naše nabídka Vám nezevšednila, přichystali jsme si pro Vás další novinku, tentokrát z Anglie. Snažíme se pro naše zákazníky vybírat jen to nejlepší a to můžeme říci i o značce brýlí Booth & Bruce.

Kombinace městského elegantního i odvážného designu posouvá své hranice zase o krok napřed. Tato značka přináší novodobé styly, ale zároveň i nestárnoucí klasiky, které bezpochyby zanechají dojem. Dioptrické brýle B&B se stávají světově uznávány. Značku B&B si oblíbí téměř každý.

Kolekce na vás čeká na prodejně U Nových domů II.

25.4.2018

Sluneční dioptrické a samozabarvovací typy čoček? Nové barvy na léto na Vás čekají!

Nové barevné varianty slunečních dioptrických čoček. Slunečních paprsků bude do léta stále přibývat a budou sílit na intezitě. S tím je spajta správná ochrana Vašich očí. Chránit se před něpřijemným oslněním a UV zářením. Nabízíme Vám jednoduché řešení. Dioptrické samozabarvovací čočky, se přizpůsobí okolním podmínkám. Čočky se přizpůsobí intenzitě slunečního svitu. Uvnitř místnosti jsou čiré a venku se zabarví na intezitu slunečních brýlí.

S přicházejícím létem Vám přinášíme nové barvy čoček Transitions a nové povrchové a zrcadlové úpravy dioptrických slunečních skel.

Ptejte se na našich prodejnách MK Optik a rovnou vyzkoušejte několik vzorků barevných variant skel.

18.4.2018

Jaro je tu a sním přišla i nová kolekce slunečních brýlí Horsefeathers!

Huráá... jaro už je tu. MK Optik je na začínajíci slunečnou sezónu připraven. Představujeme Vám velice pestrou nabídku slunečních a dioptrických brýlí Horsefeathers®, která je symbolem vášně a nadšení pro sport a doprovázející životní styl. Tato firma vznikla z malé komunity skateboarderů a snowboarderů v oblasti Britské Kolumbie. Jejich móda a doplňky jsou dnes již celosvětově proslavené. V širokém spektru barevných kombinací a tvarů brýlí si každý najde to své ať už to mají být brýle decentní, odvážné, veselé ale i seriozní. Originální design a kvalita zpracování je předností této značky, jejichž výrobky jsou určeny pro všechny a to od nejmladších až po ty věčně mladé. Tato nová, životem nabitá kolekce slunečních brýlí Horsefeathers® Vás dozajista zaujme, překvapí a určitě nezklame.

Kolekce brýlí Horsefeathers® na Vás čeká na prodejně U Nových domů II. Předem můžete nahlédnout do našeho KATALOGU.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card