Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

27.9.2016

Jak udělat snadno a rychle z dioptrických brýlí sluneční?

Dioptrické brýle s originálním slunečním klipem. V naší optice jsme rozšířili sortiment dioptrických brýlí vhodné jak pro děti, tak i dospělé. Zajímavostí této nové kolekce brýlí je, že součástí obruby je přídavný magnetický klip. Sluneční POLARIZAČNÍ klip se 100% UV filtrem se snadno nasadí a upevní na brýlový střed obruby pomocí integrovaných magnetků v klipu.

Výhodou originálního slunečního klipu je, že pokud jej nasadíte na Vaše dioptrické brýle, krásně kopíruje rám vaší obruby a chrání vás před ostrým sluníčkem. Rázem se vaše brýle stávají dioptrickou sluneční obrubou aniž by jste kupovali dražší samozabarvovací skla.

Pomocí originálního magnetického klipu rázem změníte dioptrické brýle na sluneční dioptrické.

19.9.2016

Státní svátek 28.9. a naše provozní doba MK Optik.

Interiér prodejny MK Optik U Nových domů II. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se všech prodejen MK Optik. Dne 28.9.2016 bude ZAVŘENO. Kvůli  státnímu svátku se všechny naše prodejny znovu otevírají od 29.9.2016. Děkujeme za pochopení a jako vždy se opět těšíme na Vaši návštěvu. Více informací najdete v rubrice Aktuality.

9.9.2016

Nové sportovní brýle pro bikery - Adidas Zonyk!

Sportovní brýle pro bikery - Adidas ZONYKNovinka - sluneční sportovní brýle Adidas ZONYK je tady! Materiál obruby je pevný a zároveň lehký, proto budou tyto brýle dobře držet na obličeji i v těch nejdrsnějších podmínkách! Model Zonyk nabízí rozšířené funkce jako je výměna některých komponentů včetně dioptrických adaptérů. Pohodlí maximalizujete pořízením odolného štítu se samozabarvovací technologií Vario 3 pro univerzálnější použití (přizpůsobí se za ostrého slunce a při zhoršených světelných podmínek). Množství náhradních štítů různých barev i s funkcí polarizace je samozřejmostí. Buďte připraveni na každou situaci.

Adidas nabízí mnoho kompatibilních druhů dioptrických adaptérů. Zeptejte se u nás a prožijte jedinečný den na kole s Adidas ZONYK – bezkonkurenční výkon!

31.8.2016

Doplnění luxusních brýlí Tag Heuer.

Tag Heuer L- Type TH 0153 007 - 18k zlato! Milí zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že jsme opět doplnili sklad o nové modely jedinečné značky TAG Heuer. Rozšíření kolekce se týká jak dioptrických, tak i slunečních brýlí. Výrobce přináší nové a pestré barevné kombinace na již osvědčených modelech jako je dioptrický Reflex3 a sluneční model Racer. Vyzkoušejte komfort při nošení a sportovní eleganci, kterou brýle TAG Heuer nabízejí. Zastavte se u nás a vyberte si ten správný model.

Nahlédněte do našeho KATALOGU a informujte se na našich prodejnách MK Optik.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card