Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Dárky na Vánoce od MK Optik!

Tipy na dárky, které potěší přátele i celou rodinu. Vyberte si z našeho doplňkového sortimentu:

Dárky na Vánoce od MK Optik!

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

14.2.2019

Krásný Valentýn přejeme všem zamilovaným.

Nová kolekce dioptrických brýlí Wissing Sv. Valentýn je den, milovaný především ženami po celém světě. Necelé dva měsíce po Vánocích opět sháníte dárek pro svou drahou polovičku? Nemáte žádný nápad? Nezoufejte! Široká škála námi nabízeného zboží Vás určitě zaujme. Můžete potěšit svou lásku drobností jako je například veselé mikrovlákno, šňůrka nebo elagantní pouzdro. Pokud chcete obdarovat dárkem vyšší hodnoty, stačí se podívat do našeho katalogu, vybrat si a zastavit se u nás. Dárkové poukazy v prodeji na všech prodejnách MK optik. Pánové, kytičkou nic nezkazíte :-).

7.2.2019

Vychutnejte si novou a pestrou kolekci brýlí MEXX!

Prstýnek v designu nových modelů MEXX jako dárek! Vážení zákazníci, značku Mexx již určitě znáte jako ikonu módního světa. Naše nová, aktuální kolekce nabízí obruby plastové - retro, kovové a to jak pro dospělé, tak i pro děti a teenagery. Žhavou novinkou je zcela nový model pro dámy, který nabízí malý prstýnek jako dárek ve stejném designu daného modelu. Dioptrické brýle Mexx jsou krásné, veselé a elegantní, ale kolekce pro pány zahrnuje i seriozní a konzervativnější modely. Neváhejte a přijďte si vybrat tu svou! Nahlédněte do našeho katalogu brýlí MEXX ZDE.

Nechte se okouzlit novou kolekcí brýlí Mexx a získejte malý dárek!

29.1.2019

Zima je tu a sním přišla i nová kolekce sportovních brýlí Horsefeathers!

Huráá.. zima už je tu. MK Optik je na horské sluníčko a zasněženou  sezónu připraven. Představujeme Vám pestrou nabídku sportovních slunečních a dioptrických brýlí Horsefeathers®, která je symbolem vášně a nadšení pro sport a doprovázející životní styl. Tato firma vznikla z malé komunity skateboarderů a snowboarderů v oblasti Britské Kolumbie. V širokém spektru barevných kombinací a tvarů brýlí si každý najde to své ať už to mají být brýle decentní, odvážné, veselé ale i seriozní. Originální design a kvalita zpracování je předností této značky, jejichž výrobky jsou určeny pro všechny a to od nejmladších až po ty věčně mladé. Tato nová, životem nabitá kolekce brýlí Horsefeathers® Vás dozajista zaujme, překvapí a určitě nezklame.

Kolekce brýlí Horsefeathers® na Vás čeká na prodejně U Nových domů II. Předem můžete nahlédnout do našeho KATALOGU.

21.1.2019

Max Mara - brýle pro pravé ženy!

Dioptrické brýle Max Mara.  První kolekce brýlí Max Mara spatřila světlo světa v roce 1998 a stala se trhákem roku. Díky tomuto úspěchu je od té doby každý rok  vytvořena nová kolekce brýlí Max Mara a to nejen jako doplněk k oděvům této značky. Pro brýle Max Mara je typická nadčasová elegance, styl a dokonalost provedení a použitých materiálů. Stejně jako oděvy také brýle se vyznačují ženskostí, elegancí a odvahou. "Křehké, ale silné ženy" to je moto značky brýlí Max Mara a svým nositelkám tak přinášejí každý rok ucelenou nabídku brýlí, které jsou jak dokonalým doplňkem městského outfitu, tak samostatným stylovým prvkem.

Brýle jsou vhodné pro ženy ve středním věku, které jsou finančně nezávislé a hledají elegantní a sofistikované brýle. Brýle Max Mara na Vás čekají na prodejně MK Optik U Nových domů II.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card