Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

1.8.2022

Změna provozní doby! Od 27.-5.8. bude na prodejně Pacovská 31. ZAVŘENO.

Interiér prodejny MK Optik Pacovská 31. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se naší prodejny v ulici Pacovské 31.  Z důvodu dovolené, bude ve dnech 27.-5.8.2022 ZAVŘENO. V tomto čase se můžete obrátit na naše ostatní prodejny.

Děkujeme za pochopení.

21.7.2022

Jean Francois Rey - brýle 2022 v trendu oválných a atypických tvarů.

J.F.Rey brýle a novinky ve světě Milí zákazníci, snažíme se Vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější novinky ze světa oční optiky. Brýle jsou naším denním chlebem, a proto se snažíme držet krok se světovou módou a aktuálními trendy, které právě nabízí toto odvětví. Přinášíme Vám letošní hit ve znamení kulatých lenonek a jiných jedinečných oválných tvarů. Rok 2022 je plný novinek, které si okamžitě zamilujete.

Nahlédněte do našeho katalogu značky J.F.Rey nebo rovnou navštivte prodejny MK Optik a nechte se okouzlit novinkami od výrobců z celého světa. Kolekce brýlí návrháře Jeansa Francoise Reyho je prostě neodolatelná. Budeme rádi, když si brýle přijdete prohlédnout a vyzkoušet.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

21.7.2022

Ušlechtilost, smysl pro detail a eleganci vystihuje dioptrické brýle Lindberg.

Dioptrické brýle LINDBERG jsou unikátní ve své estetice a technické inovaci. Způsobem jiného smýšlení o brýlích dokážete ocenit naprosto odlišný design a vysoce kvalitní materiály jako jsou titan, zlato, platina, diamanty a jedinečná přírodní rohovina. Díky dokonalé řemeslné tvorbě jsou obroučky velmi pohodlné, lehké a zároveň pevné. Některé modely váží pouhých 1,9 gramů a tudíž se řadí k nejlehčím brýlím na trhu. Patentované technické inovace, spolu s pečlivě navrženými detaily udělaly revoluci v moderních brýlích - brýle nemají žádné šroubky, nýty, sváry a přesto jsou velmi ohebné a odolné.

Elegantní nová kolekce dioptrických brýlí LINDBERG Obroučky LINDBERG jsou k dispozici na prodejnách U Nových domů II a Kubánské náměstí 5. Nabízíme minimálně 25 modelů skladem - navštivte naše kamenné prodejny a nechte se přesvědčit o dokonalosti řemeslné práce LINDBERG. Galerii brýlí a další podrobnosti můžete najít v našem KATALOGU.

4.7.2022

4.7.2022 Jsou naše prodejny UZAVŘENY.

 Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně naší pracovní doby týkající se svátku.

Vážení zkazníci, připravujeme pro vás nové kolekce brýlí a nejnověší trendy, a proto jsou dnes naše prodejny uzavřeny. Těšíme se na vás opět po svátcích. Užijte si volno a svátky v poklidu a pohodě. Děkujeme za pochopení přejeme krásný den.

 


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

  • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
  • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
  • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
  • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
  • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
  • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
  • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
  • Lyoness - Cashback Card
  • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card