Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

15.7.2020

Nová kolekce pro rok 2020. Elegantní a nadčasové brýle od Tommy Hilfiger!

Nová kolekce plastových brýlí Tommi Hilfiger Nová kolekce značkových brýlí Tommy Hilfiger u MK Optik Vám přináší unikátní spojení elegance a lehké barevné extravagance. Jednotlivé modely zahrnují pohodlí v každé situaci. Třeba na golfovém hřišti, i na obchodním jednání v práci či na obědě s přáteli. Výrobci se drží velice klasických tvarů, které dodávají jasnou vůni nadčasovosti a luxusu. Chcete se podívat na naší kolekci brýlí Tommy Hilfiger ihned? Nahlédněte do našeho katalogu a následně si přijďte vyzkoušet brýle na naše prodejny MK Optik. Brýle z nové kolekce na Vás čekají nejen na prodejně v ulici Na Pankráci 53. Buďte sladěni a dopřejte si ke klasickému svetru nebo tričku této značky i elegantní brýle!

27.7.2020

Úchvatné a vyjímečné dioptrické brýle COCO & SONG.

  Pokud hledáte vyjímečné brýlové obruby s důrazem na detail italského designu, je obruba COCO SONG právě pro Vás!

Každý rám je vyroben ručně. Jakékoliv barevné odlišnosti nebo nepatrné nedokonalosti by měly být vnímány jako charakteristické rysy, které činí tyto obrazy výjimečnými.

A dámy jistě ocení jejich syté barvy, které se do letních dnů perfektně hodí.

27.7.2020

Změna provozní doby! Od 27.7. do 9.8.2020 bude zavřeno na prodejně Pacovská 31.

Interiér prodejny MK Optik Pacovská 31. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se naší prodejny v ulici Pacovské 31. Ve dnech od 27.7. do 9.8.2020 bude z důvodu dovolené ZAVŘENO. V tomto termínu se můžete obrátit na naše ostatní prodejny. Děkujeme za pochopení.

13.7.2020

Sluneční a dioptrické brýle v jednom. Magnetický POLARIZAČNÍ klip ZDARMA!

Magnetické sluneční klipy k dioptrickým brýlím. Letní sezóna začala i u MK Optik. Přinášíme Vám zbrusu novou kolekci slunečních dioptrických brýlí. Brýle značky Mondoo jsou lehké, pohodlné a sluší opravdu každému. Precizní německá výroba těchto chytrých obrouček splňuje všechny požadavky náročného klienta. Brýle Mondoo jsou vhodné jak pro dospělé, tak i pro malé děti. Kolekce zahrnuje spoustu krásných, veselých a elegantních modelů, které poskytnou maximální komfort při nošení. Hlavní předností celé kolekce jsou integrované sluneční klipy.

Součástí brýle je magnetický sluneční klip, který snadno nasadíte na přední část brýle. Rázem se dioptrické brýle stávají slunečními aniž by bylo zřejmé, že se jedná o dioptrické brýle. Sluneční klip má funkci POLARIZACE a proto nabízí maximálně ochranu před sluníčkem. 

Už nemusíte doplácet více za samozabarvovací skla a dioptrické sluneční brýle. Kolekce brýlí Mondoo nabízejí 2 v jednom. Přijďte se podívat na jednu z našich prodejen MK Optik a vyzkoušejte jak Vám sluší.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

  • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
  • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
  • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
  • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
  • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
  • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
  • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
  • Lyoness - Cashback Card
  • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card