HYGIENICKÁ opatření stále dodržujeme!

Milí zákazníci, koukněte na VIDEO jak to u nás chodí v době nouzového stavu. NEBOJTE SE přijít a vybírat nové brýle.

Těšíme se na Vás!

HYGIENICKÁ opatření stále dodržujeme!

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Rádi Vám změříme zrak a zkontrolujeme Vaše staré brýle. Objednejte se na měření zraku na jedné z našich prodejen. Těšíme se na Vás

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

23.3.2021

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY NOSITELE BRÝLÍ.

Čemu se vyvarovat při čištění dětských, ale i dospělých dioptrických brýlí?

Většina kvalitních obrub je zhotovena ze specíálního, lehkého plastového materiálu jménem Grilamid a ULTEM. Povrch těchto brýlí není přizpůsoben pro čištění alkoholovými přípravky. Alkohol narušuje povrchovou úpravu brýlí, čímž ji jemně rozleptá.

!!! PRO ČIŠTĚNÍ BRÝLÍ NEPOUŽÍVEJTE DESINFEKCI NA RUCE !!! a jiné přípravky s obsahem alkoholu.

Výrobci těchto brýlí odmítají uznávat reklamace. Děkujeme za pochopení a přijdtě si brýle vyčistit k nám na naše prodejny nebo nahlédněte do našeho katalogu čistících prostředků ZDE.

3.3.2021

Potvrzení k cestě do MK Optik z jiného okresu - ke stažení.

Milí zákazníci,Pokud byste k nám měli cestu ze sousedního okresu, bude se Vám hodit potvrzení.

Potvrzení o návštěvě si vytiskněte pro případnou kontrolu. Nebojte se nás navštívit, jsme v provozu a dodržujeme veškerá hygienická opatření.

 

Potvrzení o cestě je možné k vytisknou z pdf souboru přímo z Facebooku, nebo na našich stránkách ZDE. 👍

 

Těšíme se na Vás.

1.2.2021

Měření zraku a konzultace brýlí v cizím jazyce? U MK Optik ano!

Milí zákaznici, rádi bychom Vás informovali, že se u nás na prodejně U Nových domů II/1 domluvíte nejenom anglicky, ale i německy a španělsky. Náš personál je připraven poskytnout maximální komfort a vysvětlení při měření očí a při výběru Vašich budoucích obrub. Pokud by jste potřebovali tyto služby využít, tak neváhejte a OBJEDNEJTE SE se na prodejnu U Nových domů II/1, kde Vám s radostí poradíme i v cizím jazyce.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Dear customers, we would like to inform you that you can speak not only English but also German and Spanish in our store at U Nových domů II / 1 street. Our staff is ready to provide you with maximum comfort and explanation when performing the eye exam and making choices about your future frames. If you need to use these services, do not hesitate and create a RESERVATION at the U Nových domů II / 1 store, where we will be happy to advise you in a foreign language.

We are looking forward to your visit.

25.1.2021

Výprodej lyžařských brýlí - 30% SLEVA !

30% SLEVA na lyžařské brýle Bolle, RedBull, Adidas a dalšíZimní sezóna je na začátku a proto je ten správný čas na nové lyžařské brýle. Ty se pak stanou Vaším věrným pomocníkem nejen v nepříznivých podmínkách, větru a sněžení ale zároveň ochrání Vaše oči před škodlivým UV zářením.

Připravili jsme si pro Vás SLEVU 30% NA SORTIMENT LYŽAŘSKÝCH BRÝLÍ na jedné z našich prodejen. V nabídce najdete brýle značek jako jsou Blizzard, Bollé, Red-Bull, Bliz, Uvex, Dr. Zipe či Adidas. Akce se týká prodejny Na Pankráci 53. V našich provozovnách nabízíme lyžařské brýle v různých provedeních ať už podle věku či pohlaví lyžaře.

AKCE 30% SLEVA NA LYŽAŘSKÉ BRÝLE PLATÍ NA PRODEJNĚ v ulici Na Pankráci 53 do vyprodání zásob!


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card