Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

25.9.2017

Sen se stává skutečností - chystáme pro vás novou prodejnu.

 Vizualizace naší připravované prodejny pro dospělé v pasáži Světozor. Snažíme se maximálně uspokojit tužby a potřeby našich zákazníků, díky tomu se naše klientela stále rozrůstá, a proto jsme se rozhodli pro vás otevřít další prodejnu. Naši novou pobočku najdete ve Vodičkově ulici v Pasáži Světozor. Nachází se v 1. patře u dětské specialistky a oční ortoptistky Mgr. Hamplové. Na tomto patře je také naše specializovaná dětská prodejna. Spolupráce MK Optik s Ortoptikou Dr. Očka spěje k nejlepším službám pod jednou střechou, proto jsme se rozhodli otevřít vedle dětské optiky i prodejnu s kompletním sortimentem brýlí pro dospělé. Budeme nabízet vyšetření očí, aplikace kontaktních čoček a široký výběr slunečních i dioptrických brýlí pro dospělé.

 Sledujte naší stránku a Facebook, brzy pro vás budeme mít další informace.

12.9.2017

AKCE 1+1 na multifokální brýle v plném proudu! Vyzkoušejte Varilux a ostré vidění na všechny vzdálenosti.

AKCE Varilux 1+1 - druhý pár skel ve stejné kvalitě ZDARMA Pořijďte si pro nový pár multifokálních skel z řady Varilux a využijte naši oblíbenou nabídku! MK Optik ve spolupráci s firmou Essilor pro Vás připravili SLEVU 1+1 na druhý pár progresivních brýlových čoček. Druhý pár skel Varilux ZDARMA můžete využít na další multifokální brýle, sluneční stylové zrcadlové brýle, samozabarvovací nebo jen pracovní brýle pro práci s počítačem. Brýlové čočky centrujeme pomocí nejvyspělejšího přístroje - VisiOffice, který pomocí zabudovaných kamer snímá vybranou obrubu a parametry Vašeho obličeje. Díky této technolgii a zadaným parametrům při výrobě skel se dosáhne rychlé adaptace na nové brýle a maximální komfort ostrého vidění na všechny vzdálenosti! Přijďte si pro brýle šité přesně na Vás!

Používáme tu nejvyspělejší technologii pro individuální brýlové čočky!

5.9.2017

Hurá do školy s novými brýlemi! AKCE a dárky pro děti u MK Optik!

Při zakoupení jednoho páru dětských brýlových čoček Airwear s povrchovou úpravou Crizal Kids UV od firmy Essilor, můžete využít AKCI 1+1, díky které získáte druhý pár brýlových čoček ZDARMA! K nákupu brýlových skel Airwear Crizal Kids UV dostanete omalovánky jako dárek.

Akce platí na všech prodejnách MK Optik do 31.12.2017 a to pro děti do 15 let.

Více informací naleznete v aktualitách.

30.8.2017

Profesionálové na dioptrické plavecké brýle a potápěčské masky.

V našem sortimentu najdete i netradiční brýle, jako jsou potápěčské nebo plavecké a to včetně dioptrických. Léto ještě nekončí, běžte se osvěžit k vodě a pořiďte si kvalitní plavecké nebo potápěčské brýle. U nás si vyberou i profesionálové. Dioptrické potápěčské masky vyrábíme v několika provedeních: ▶️Na dálku (pro krátkozraké) ▶️Na blízko (pro dalekozraké) ▶️Bifokální (na dálku a blízko) pro presbyopy ▶️Trifokální (na dálku, střed a blízko) pro presbyopy.


Jme profesionálové na plavecké brýle a potápěčské dioptrické masky. Zastavte se u nás, rádi vám poradíme!


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card