Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

12.11.2018

Elegantní a nadčasové brýle od Tommy Hilfiger !

Nová kolekce plastových brýlí Tommi Hilfiger Nová kolekce značkových brýlí Tommy Hilfiger u MK Optik Vám přináší unikátní spojení elegance a lehké barevné extravagance. Jednotlivé modely zahrnují pohodlí v každé situaci. Třeba na golfovém hřišti, i na obchodním jednání v práci či na obědě s přáteli. Výrobci se drží velice klasických tvarů, které dodávají jasnou vůni nadčasovosti a luxusu. Chcete se podívat na naší kolekci brýlí Tommy Hilfiger ihned? Nahlédněte do našeho katalogu a následně si přijďte vyzkoušet brýle na naše prodejny MK Optik. Brýle z nové kolekce na Vás čekají nejen na prodejně v ulici Na Pankráci 53. Buďte sladěni a dopřejte si ke klasickému svetru nebo tričku této značky i elegantní brýle!

1.11.2018

Brýle Hugo Boss - moderní elegance a kvalita v jednom!

Kulatý tvar dioptrických brýlí Hugo Boss je in. Módní značka Hugo Boss nabízí spoustu brýlových obrub, které zaujmou moderním, elegantním a seriozním designem. Kulatý tvar brýlí, který je aktuálně "in", není výjimkou ani u této značky. Plastový materiál Optyl, vyjímečný svou schopností tvarové paměti, je ultralehký a příjemný při nošení. Kulatějších tvarů brýlí se rozhodně nemusíte bát. Mnohdy bývají nositelé brýlí velmi překvapeni, jak jim tento tvar sluší a perfektně sedí! Vyzkoušejte náš široký výběr kulatých dioptrických i slunečních brýlí!

Nahlédněte do našeho KATALOGU a přijďte si je vyzkoušet. Tým MK Optik se těší na Vaši návštěvu!

19.10.2018

Brýle Redbull Wing drží jak přibité - ideální na sport!

Red Bull Racing Pect model Wing - pantentovaný úchyt na stranici. Kolekce brýlí RedBull WING Vás ohromí patentovanou technologií  navrženou přímo pro sportovce. Na první pohled klasické stranice v sobě skrývají vysouvací pérka za uši zajišťující dokonalé držení brýlí i při těch nejnáročnějších podmínkách. Součástí obrub jsou navíc polarizační skla, která Vám zajistí dokonalou ostrost vidění. 

KOUKNĚTE SE NA VIDEO ZDE

Ucelená kolekce brýlí Red Bull Racing na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

15.10.2018

Rekonstrukce naší prodejny je u konce - instalujeme nábytek.

Rekonstrukce nové prodejny v Thomayerově nemocnici. Díky spokojenosti našich klientů jsme se rozhodli pro Vás otevřít další prodejnu! Naše nová pobočka bude v Thomayerově nemocnici.

Momentálně pro Vás prostor rekonstrujeme a na konci listopadu Vás slavnostně přivítáme v novém!

Sledujte náš Facebook a dozvíte se více bližších informací. Jak se Vám líbí vizualizace naší 5. optiky v Praze? Staňte se našimi fanoušky a podpořte novou optiku na Facebooku MK Optik.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card