Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

19.3.2018

Vidět jasně a ostře povrch za každých podmínek? Lyžařské brýle OAKLEY Prizm™.

Pokud máte rádi lyžování, snowboarding a jiné zimní radovánky, určitě oceníte novinku, kterou pro Vás na zimní sezónu připravil výrobce brýlí Oakley. Jasné a zřetelné vidění povrchu v lyžařských brýlích jistě osloví všechny aktivní nadšence zimních a adrenalinových sportů. Jedná se o revoluční technologii skel Oakley Prizm™. Technologie optiky výrazně zvyšuje viditelnost a kontrast v nejširším rozsahu světelných podmínek než tomu bylo doposud možné. Výsledkem je dokonalé vykreslení povrchu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Díky širokému rozsahu a universálnosti skel Oakley Prizm™ není nutné výměna brýlí či výměna skel při výrazných změnách počasí. Skla Prizm™ mají unikátní schopnost řízené propustnosti světla, jejímž výsledkem je barevné podání zvyšující viditelnost a kontrast. Náhledněte do světa vědy s Oakley Prizm ™ a koukněte na videoSnowboardové brýle Oakley se skly Prizm™ můžete objednávat na všech prodejnách MK Optik. Díky revoluční technologii skel Prizm™ budete rychleji reagovat na nerovnosti povrchu a Vaše jízda bude jistější. V čem jsou skla Prizm™ tak vyjímečná? Jak funguje nová technologie, se dozvíte zde.

19.3.2018

Nová kolekce brýlí Volte Face!

Sem napište požadovaný text

 

19.3.2018

Jean Francois Rey - brýle 2018 v trendu oválných a atipických tvarů.

J.F.Rey brýle a novinky ve světě Milí zákazníci, snažíme se Vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější novinky ze světa oční optiky. Brýle jsou naším denním chlebem, a proto se snažíme držet krok se světovou módou a aktuálními trendy, které právě nabízí toto odvětví. Přinášíme Vám letošní hit ve znamení kulatých lenonek a jedinešných oválných tvarů. Rok 2018 je plný kulatých a oválných tvarů, které si zamilujete.

Těmto nádherným brýlím propadla i naše česká herečka Simona Stašová. Nahlédněte do našeho katalogu značky J.F.Rey nebo rovnou navštivte prodejny MK Optik a nechte se okouzlit novinkami od výrobců z celého světa.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

12.3.2018

Spolehlivost a trvanlivost v novém provedení jsou brýle Exalto!

Hledáte synonymum pro modernost? Pro nás zní: EXALTO! Dioptrické brýle Exalto, vznikly v roce 1998 ve Francii a díky svému osobitému stylu, si je rychle oblíbili lidé po celém světě. Exalto také vyniká svou kvalitou, o které nám toho hodně napoví i jejich ocenění jako je hlavní cena na optickém veletrhu Silmo 2016. Zajímá Vás, jak značka Exalto vypadá? Tak pospěšte do naší pobočky Nové domy a přijďte je vyzkoušet. Vynikající povrchové úpravy, přesnost a jemnost. Pozornost je věnována jemným detailům.

Nová kolekce dioptrických brýlí Exalto přináší technické dokonalosti konkrétních dílů a pantů konstrukce rámu. Zdokonalením použitých  materiálů a jednotlivých prvků na obrubě dochází k delší trvanlivosti a spolehlivosti celé obruby. Kolekce nabízí elegantní barvy, které jsou doplněny výraznými komponenty. Brýle Exalto jsou vhodné pro každodenní nošení.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card