Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

29.9.2020

Stylové dětské brýle Ray-Ban! Nyní 30% SLEVA!

Pro naše nejmenší zákazníky máme opět mimořádnou nabídku. Nyní máte příležitost si vyzkoušet novou kolekci brýlí Ray-Ban, která zahrnuje nejen brýle pro děti, ale i pro dospělé. Naše nabídka brýlí Ray-Ban zahrnuje nejen dioptrické brýle, ale i sluneční.

Nyní máme pro Vás jedinečnou nabídku: SLEVA 30% NA DĚTSKÉ DIOPTRICKÉ BRÝLE RAY-BAN. Využijte do konce roku 2020 pro vaše děti nabídku stylových brýlí.

Kolekce brýlí pro dospělé je také velice pestrá. Neváhejte a navštivte naše prodejny MK Optik, nebo rovnou nahlédněte do našeho KATALOGU Ray-Ban.

14.9.2020

Jean Francois Rey - brýle 2019 v trendu oválných a atypických tvarů.

J.F.Rey brýle a novinky ve světě Milí zákazníci, snažíme se Vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější novinky ze světa oční optiky. Brýle jsou naším denním chlebem, a proto se snažíme držet krok se světovou módou a aktuálními trendy, které právě nabízí toto odvětví. Přinášíme Vám letošní hit ve znamení kulatých lenonek a jiných jedinečných oválných tvarů. Rok 2020 je plný novinek, které si okamžitě zamilujete.

Nahlédněte do našeho katalogu značky J.F.Rey nebo rovnou navštivte prodejny MK Optik a nechte se okouzlit novinkami od výrobců z celého světa. Kolekce brýlí návrháře Jeansa Francoise Reyho je prostě neodolatelná. Budeme rádi, když si brýle přijdete prohlédnout a vyzkoušet.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

7.9.2020

MK Optik opět nebude chybět na sousedské slavnosti "Festival Podolí".

Stánek MK Optik - workshop na festivalu "Zažít Podolí jinak" V sobotu 12.9.2020 se bude konat festival Podolí jako minulý rok. MK Optik přispěje svým stánkem. Kromě servisu brýlí budeme pořádat mnoho soutěží pro děti i dospělé. Sousedská slavnost, sbližující nejen sousedy bude nabitá zajímavým programem. MK Optik stánek nabídne servis brýlí, čištění brýlí ultrazvukem a spousty dárků nejen pro děti. Díky našemu dětskému foto-koutku rozdáme mnoho úsměvů a fotek z polaroidu.  Těšíme se na Vás!

Galerie fotek z našeho FOTOKOUTKU zde 2019!

Neváhejte a přijďte. Sledujte náš Facebook, kde se dozvíte více informací o akci.

24.8.2020

Nové modely značky Carrera v našem katalogu !

Milí zákazníci, připravili jsem pro Vás opět novou kolekci dioptrických brýlí známé italské značky CARRERA a malý dárek k tomu! Moderní technologie výroby a využití vysoce kvalitních materiálů je zárukou spokojenosti. Nyní máte jedinečnou možnost nahlédnout do našeho katalogu nebo si jednotlivé novinky můžete vyzkoušet osobně. Na prodejně na Vás čekají nové modely z kolekce jak slunečních, tak i dioptrických brýlí.

Neváhejte a přijďte se podívat na prodejnu MK Optik U Nových domů II.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

  • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
  • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
  • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
  • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
  • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
  • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
  • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
  • Lyoness - Cashback Card
  • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card