Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

20.10.2017

Nová kolekce dioptrických brýlí americké značky H.I.S.

Milí zákazníci, rádi Vám představujeme novou kolekci brýlí tradiční americké značky H.I.S. Dioptrické brýle H.I.S jsou hlavně spojovány s výrobou prvních modrých džín. Kalhoty s etiketou H.I.S. se „narodily“ v roce 1923 ve Spojených státech v Tennessee, z kraje s tradicí blues, country a rock´n´rollu. Kolekce brýlí H.I.S. nabízí zajímavé modely jak pro pány, tak i pro dámy. Nyní máte možnost najít to pravé pro Váš styl za příznivou cenu v kvalitním provedení.

K brýlím dodáváme originální příslušenství jako jsou pouzdra a mikrovlákna.

13.10.2017

Exkluzivní kolekce brýlí Jaguar - nově u MK Optik.

Značka Jaguar representuje styl, kvalitu a luxus. A ve stejném duchu je vyrobena také nová kolekce brýlí této značky, ve které se snoubí moderní design s profesionálním zpracováním a maximálním možným pohodlím. Složité detaily, dynamický tvar skel a moderní barvy tvoří nezaměnitelný styl značky Jaguar. Obruby jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, karbonu či titanu, takže jsou pevné a zároveň velice pohodlné. Některé modely jsou pozlacené s puncem dvanástni karátů. Ke každému rámečku dodáváme originální příslušenství jako jsou pouzdro a mikrovlákno.

Nová kolekce brýlí Jaguar v MK Optik.

Nahlédněte do našeho katalogu, nebo rovnou navštivte naší prodejnu U Nových domů II, kde máme všechny modely z katalogu též skladem.

6.10.2017

Praktické brýle na čtení vždy po ruce- moderní cvikry u MK Optik!

Moderní čtecí brýle - Cvikry v různých barvách Zpátky do minulosti? Tak trochu ano, ale v modernějším a elegantnějším provedení. Naše nové čtecí brýle se nosí jako cvikr. Tyto moderní brýle na čtení jsou elegantním řešením, jak mít nouzové čtecí brýle vždy u sebe. Vejdou se do peněženky, dají se připnout na klíče nebo na zadní kryt smartphonu a jsou ultra lehké. Cvikr je obdobou čtecích brýlí. Některé modely dodáváme v ochranném pouzdře o velikosti platební karty.  Barevné varianty jsou zárukou praktického využití v každé situaci jak pro ženy, tak pro muže. Cvikr je ideální pomůckou zejména při nákupech, cestování nebo při čtení jídelního lístku v restauraci.

Vyzkoušejte naši novinku moderních cvikrů na prodejnách MK Optik.

2.10.2017

Akční nabídka roztoků na kontaktní čočky! Nyní celé balení 420ml za 390,- Kč.

Víceúčelový roztok na kontaktní čočky bez konzervačních látek. Akční balení 360ml+60ml za 390,- Kč.Milí zákazníci a nositelé kontaktních čoček, máme pro Vás zajímavou nabídku. Nyní u nás můžete zakoupit víceúčelový roztok Synergi® na kontaktní čočky se SLEVOU! Připravili jsme pro Vás výhodné balení, které obsahuje roztoky 1x360ml a 1x60ml. Celé balení obsahující dva roztoky za 390,- Kč.

Akce platí do vyprodání zásob a roztoky rychle mizí. Neváhejte a kontaktujte naše prodejny MK Optik pro rezervaci posledních roztoků za zvýhodněnou cenu. Každému vyhovuje jiný typ roztoku na kontaktní čočky, a proto můžete nahlédnout do naší široké nabídky roztoků. Který budete používat vy?

Kontaktní čočky můžete objednávat i v našem objednávkovém formuláři - parametry a ceník.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card