Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

15.1.2018

Brýle ÖGA pro pravé muže. Dokonalé splynutí s přírodou a švédským stylem.

Skandinávský styl - pánské brýle Öga u MK OptikNabízíme Vám pánskou kolekci brýlí značky ÖGA. Tyto stylové brýle mají funkční skandinávský design, vyznačující se originální konstrukcí s neočekávanými kombinacemi materiálů, jako jsou například přírodní dřevo, titan a ručně opracovávaný plast. Ruční práce ve znamení lehkosti a čistoty designu jsou hlavní atributy značky brýlí ÖGA.

Brýle Öga jsou určeny pro všechny náročné muže, kteří hledají komfortní, sofistikovaný a funkční rámeček. Přijďte se na ně podívat.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

2.1.2018

Lepší vidění na horách? Lyžařské brýle s technologií PRIZM™.

Počasí nám přeje a kopce hor jsou stále zasněžené. Vidět jasně na horách, reagovat rychleji a jezdit s jistotou je snem každého! Patentovaná technologie Prizm™ optiky byla vyvinuta bioinženýry, aby vám pomohla podávat ty nejlepší výkony v mnohem širším rozsahu světelných podmínek. Díky tomu nemusíte vyměňovat skla v brýlích při výrazných změnách počasí. Skla Prizm™ Vám umožní vidět terén jasněji a kontrastněji za každých podmínek! Jak fungují skla Prizm™? Oakley nabízí v technologie Prizm™ tři typy skel, které funkčně pokryjí všechny světelné podmínky. Maximálního komfortu dosáhnete také díky Anti-fog úpravě zabraňující zamlžování. Vyzkoušejte ostré vidění s lyžařskými brýlemi Oakley Prizm™ právě u MK Optik.

26.12.2017

Nová kolekce lyžařských brýlí RedBull!

Milí zákazníci, náš sortiment se díky Vám neustále rozšiřuje. Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější modely brýlí a zároveň zvětšujeme naší nabídku sportovního vybavení. Zajímavé kousky brýlí nabízíme stále od světových značek, které jsou právě in a určují módní trendy. To platí i ve sportovním vybavení. Ikonou ve světě snowboardingu a extrémních sportů je značka RedBull. Víte, že nabízejí i lyžařské brýle? Absolutní novinkou od firmy RedBull jsou lyžařské brýle model Magnetron se snadno vyměnitelným slunečním štítem. Systém je velice rychlý a komfortní díky silným magnetům, které drží celý sluneční štít na brýlích. Pomocí jednoho pohybu si zaměníte komfort vidění v závislosti na světelných podmínek okolí. Vidět ostře na horách i za mlhy není nemožné. Přijďte si tuto žhavou novinku vyzkoušet na naši prodejnu MK Optik.

Lyžařské brýle RedBull nabízíme skladem - nahlédněte do našeho KATALOGU!

22.12.2017

Vánoční tipy na dárky pod stromeček - poukaz na brýle?

Dárkové poukazyUdělejte radost svým blízkým. Mk Optik nabízí DÁRKOVÉ POUKAZY vhodné pro celou rodinu a na všechny příležitosti. Dárkový poukaz můžete darovat k narozeninám, k svátku, nebo také k Vánocům přímo pod stromeček. Poukazy nabízíme v hodnotě: 500,- 1000,- 2000,- a 5000,- Kč.

Dárkové poukazy mají neomezenou časovou platnost a lze je využít na veškerý sortiment zboží MK Optik včetně služeb: měření očí a aplikace kontaktních čoček.

Poukazy lze využít na všech prodejnách! Udělejte svým blízkým radost a darujte praktický dárek ve formě dárkového poukazu! Dárkové poukazy jsou k dostání na všech prodejnách MK Optik.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card