Aktuality

20.2.2018

Kup kontaktní čočky a získáš objektiv na smartphone jako dárek!

Kup si kontaktní čočky a získej čočku na smartphone ZDARMA! Opět jsme pro nositele kontaktních čoček připravili skvělou nabídku.  Zase pro Vás chystáme dárky. Pokud si chcete udělat radost, nebo svým blízkým, oslovte všechny své známé, kteří nosí kontaktní čočky a získejte užitečný dárek vhodný pro každého, kdo má smartphone. Výhodná nabídka při zakoupení kontaktních čoček je právě pro Vás! Jak získat dárek?

Objektiv na Smartphone potěší každého, kdo rád fotí. Udělejte si radost sobě i ostatním a objednávejte kontaktní čočky Dailies Total 1®, které Vám zaručí pohodlné a ostré vidění po celý den.

Kontaktní čočky můžete objednávat e-mailem, telefonicky či on-line v objednávkovém formuláři.

14.2.2018

Japonský titan, italský talent a laserem vyřezávané jsou nové brýle Blackfin!

Dioptrické brýle Blackfin vyrobené z tenkého platu titanu. Obruby Blackfin jsou na první pohled dobře rozeznatelné a to díky svým jedinečným tvarům a výrazným barevným kombinacím. Blackfin váží mezi 10-14g a to i přes svou masivnost překvapí nositele lehkostí a pohodlím. Obruby Blackfin jsou vhodné i pro zákazníky, kteří touží po velmi lehké obrubě (jsou zvyklí na vrtané brýle), ale chtějí výraznější brýle než jsou bezrámové obruby.

Pro výrobu brýlí Blackfin je technická vyspělost důležitá stejně jako ruční práce a přísná výstupní kontrola. Stranice jsou vyrobeny z 0,5mm tenkého betatitanu- kvůli pružnosti a dobré flexibilitě. Vně stranic je dekorace vytvářena laserem. Koncovky k obrubám jsou označeny jako Swordfish- mečoun. Jsou designovány právě jako mečovitý výběžek této ryby a to nejen kvůli snadné úpravě stranic. Pro náhlédnutí do celé kolekce dioptrických brýlí Blackfin, klikněte na originální KATALOG.

7.2.2018

Doplnění nových brýlí Etnia Barcelona. Pestré barvy brýlí s nádechem Španělska u MK Optik!

Brýle ze Španělska - Etnia Barcelona Přijďte si k nám prohlédnout novou kolekci Španělských brýlových obrub značky Etnia Barcelona.

Můžete si vyzkoušet jak Vám budou slušet originální brýle, které jsou krásně barevné, moderní, stylové a pro někoho až rebelské. Obruby jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je ručně zpracovávaný acetát, a některé modely nabízejí lehkost a pevnost ušlechtilé oceli. Tím dodává celý rám svému nositeli maximální komfort při nošení.

Kolekce brýlí Etnia Barcelona je pro všechny muže, ženy i děti, kteří chtějí svým vzhledem zvýraznit a podtrhnout svoji osobnost. Vyzkoušejte si Španělský temperament v podání moderních brýlí.

Nová kolekce brýlí Etnia Barcelona na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

30.1.2018

Nová kolekce lyžařských brýlí RedBull!

Milí zákazníci, náš sortiment se díky Vám neustále rozšiřuje. Vybíráme pro Vás ty nejzajímavější modely brýlí a zároveň zvětšujeme naší nabídku sportovního vybavení. Zajímavé kousky brýlí nabízíme stále od světových značek, které jsou právě in a určují módní trendy. To platí i ve sportovním vybavení. Ikonou ve světě snowboardingu a extrémních sportů je značka RedBull. Víte, že nabízejí i lyžařské brýle? Absolutní novinkou od firmy RedBull jsou lyžařské brýle model Magnetron se snadno vyměnitelným slunečním štítem. Systém je velice rychlý a komfortní díky silným magnetům, které drží celý sluneční štít na brýlích. Pomocí jednoho pohybu si zaměníte komfort vidění v závislosti na světelných podmínek okolí. Vidět ostře na horách i za mlhy není nemožné. Přijďte si tuto žhavou novinku vyzkoušet na naši prodejnu MK Optik.

Lyžařské brýle RedBull nabízíme skladem - nahlédněte do našeho KATALOGU!

26.1.2018

Vidět ostře na horách s brýlemi Oakley a technologií Prizm!

Snowboardové brýle Oakley Prizm Počasí nám přeje a kopce hor jsou už zasněžené. Vyražte na hory s brýlemi Oakley. Vidět jasně na horách, reagovat rychleji a jezdit s jistotou je snem každého snowboardisty! Patentovaná technologie Prizm™ optiky byla vyvinuta, aby vám pomohla podávat ty nejlepší výkony v mnohem širším rozsahu světelných podmínek. Díky tomu nemusíte vyměňovat skla v brýlích při výrazných změnách počasí. Skla Prizm™ Vám umožní vidět terén jasněji a kontrastněji za každých podmínek! Nahlédněte do našeho KATALOGU lyžařských brýlí!

Jak fungují skla Prizm™? Lidské oko je velmi citlivé na detaily v určitých barvách. Tyto detaily se však na sněhu při určitém světle stávají nekontrastní a špatně viditelné (boule, prohlubně). Skla Prizm™  rozdělují světlo a následně zesilují tu část barevného spektra, která je nezbytná pro ostré a detailní vidění. Lyžařské brýle Oakley nabízí v technologie Prizmtři typy skel, které funkčně pokryjí všechny světelné podmínky. Maximálního komfortu dosáhnete také díky Anti-fog úpravě zabraňující zamlžování. Vyzkoušejte ostré vidění s lyžařskými brýlemi Oakley Prizm™ právě u MK Optik.

Starší aktuality

2.1.2018

Zima je v plném proudu. Vyrazte na hory s novými lyžařskými brýlemi!

26.12.2017

Nosí vaše děti dioptrické brýle a vyrážíte na hory? Nová kolekce lyžařských brýlí Vás dostane!

22.12.2017

Vánoční tipy na dárky pod stromeček - poukaz na brýle?

12.12.2017

Akceptujeme mnoho druhů plateb včetně různých benefitů!

4.12.2017

Vedle dětské optiky otevíráme novou prodejnu pro dospělé.

26.11.2017

Nepříjemné zamlžování brýlí při změně teplot? Nyní už jen minulost díky chytré utěrce Fog-Free.


Novinky v katalogu

Guess
GU 2377 BLK - GU 2377 BLK

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Guess
GU 2361 BRN - GU 2361 BRN

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Guess
GU 2416 PUR - GU 2416 PUR

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Guess
GU 2405 RED - GU 2405 RED

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Guess
GU 2405 BRN - GU 2405 BRN

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Guess
GU 2405 BLK - GU 2405 BLK

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »