Nabídka multifokálních čoček

Nabízíme následující typy multifokálních čoček:

Varilux S 4D

Nejdokonalejší progresivní brýlová čočka poskytující vidění zcela bez omezení s rychlejší reakcí na změněné podmínky. Nositeli je poskytnuto širokoúhlé vidění bez příznaku plovoucího efektu. Varilux S 4D jsou určeny pro ty, jež hledají kvalitní moderní a vynikající optické vlastnosti progresivních brýlových čoček.

K nejpřesnějšímu zhotovení Vašich brýlí s brýlovými čočkami Varilux S 4D je třeba unikátního změření všech důležitých parametrů Vašich očí a Vaší vybrané obruby. Měření je prováděno na měřícím systému Visioffice.

Při výrobě progresivní čočky jsou zakomponovány tři moderní a přesné technologie:

Díky nejnovějšímu výzkumu vlivu vidění na dominantním oku se zjistilo, že na recesivním oku se obraz rozmaže dříve než na dominantním. Proto je progresivní design čočky uzpůsoben dominantímu oku.

Technologie Nanoptix spočívá v rozdělení materiálu brýlové čočky na tisíce malých částí, které stabilizují vychýlení paprsků a tím umožňují vidění zcela bez plovoucího efektu až o 90 a rovnováhu při pohybu.

Na základě posledních výzkumů fyziologie lidského těla bere technologie SynchronEyes v úvahu rozdíly mezi oběma očima a při výpočtu bere v potaz korekci na obou očích. Výsledkem je širokoúhlé vidění.
 

Varilux S Design eyecode

Progresivní brýlová čočka, která nabízí rovnováhu při pohybu a širokoúhlé vidění. Tyto brýlové čočky berou v úvahu parametry brýlové obruby a přirozené čtecí vzdálenosti pro perfektní vidění do blízka. Varilux S Design jsou určeny především pro mladé presbyopy obávající se adaptace na progresivní čočky.

K nejpřesnějšímu zhotovení Vašich brýlí s brýlovými čočkami Varilux S Design eyecode je třeba unikátního změření všech důležitých parametrů Vašich očí a Vaší vybrané obruby. Měření je prováděno na měřícím systému Visioffice.

Při výrobě progresivní čočky jsou zakomponovány dvě moderní a přesné technologie:

Technologie Nanoptix spočívá v rozdělení materiálu brýlové čočky na tisíce malých částí, které stabilizují vychýlení paprsků a tím umožňují vidění zcela bez plovoucího efektu až o 90% a rovnováhu při pohybu.

Na základě posledních výzkumů fyziologie lidského těla bere technologie SynchronEyes v úvahu rozdíly mezi oběma očima a při výpočtu bere v potaz korekci na obou očích. Výsledkem je širokoúhlé vidění.

Varilux Physio 2.0

Varilux Physio 2.0 poskytuje vidění s vysokým rozlišením na všechny vzdálenosti a za všech světelných podmínek. Optimální estetické řešení díky progresivnímu designu, který je rozložen na obě plochy čočky. Tyto progresivní brýlové čočky jsou především určeny pro presbyopy citlivé na horší světelné podmínky.

Brýlové čočky Varilux Physio 2.0 využívají technologii DDV, HRV a W.A.V.E. 2.0. Technologie DDV rozloží progresivní design na obě plochy čočky, čímž čočku optimálně zakřiví v obrubě. HRV (Hight Resolution Vision) umožňuje vidění s vysokým rozlišením se snížením aberací vyšších řádů. Technologie W.A.V.E. 2.0 vypočítává parametry podle průměru pupily.

Varilux Comfort

Progresivní brýlové čočky Varilux Comfort pro pohodlné a ostré vidění při jakékoliv aktivitě a při používání digitálních přístrojů. Varilux Comfort nabízí přirozenou polohu hlavy a očí a díky tomu i vyšší stabilitu.

 

Brýlová čočka Varilux Comfort využívá technologie DDV a Comfort New Edition. Technologie DDV rozloží progresivní design na obě plochy čočky, čímž čočku optimálně zakřiví v obrubě a rozšíří tak zorné pole nositele. Široké zorné pole s měkkým designem umožňující optimální umístění zóny do blízka si nenechte ujít díky technologii Comfort New Edition.

 

Varilux Liberty

Váš první krok k přirozenému vidění na všechny vzdálenosti za přijatelnou cenu.

Varilux Liberty je první krok umožňující lehkou, jednoduchou a rychlou adaptaci k přirozenému vidění na všechny vzdálenosti. Dále poskytuje dobrou kvalitu vidění do všech vzdáleností s plynulými přechody. Pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu spojenou s renomovanou značkou za přijatelnou cenu.