Brýle k počítači

Nabízíme následující varianty brýlových čoček k počítači:

Varilux EyeZen

Brýlové čočky Varilux EyeZen umožňují plné využití zón vidění na blízko či střední vzdálenost při zohlednění držení těla a sklonu očí nositele. Tyto čočky neobsahují zónu pro vidění do dálky, která je součástí progresivních čoček Varilux. Brýlové čočky Varilux EyeZen se vyrábějí ve třech provedeních v závislosti na jejich hlavním využití:

  • Varilux Eyezen prostor - Delší práce s počítačem může způsobovat obtíže jako je bolest hlavy, pálení očí. Varilux EyeZen prostor Vám zajistí bezproblémové vidění v kanceláři.
  • Varilux Eyezen střed - Pro presbyopy může být delší práce s počítačem namáhavější a nepohodlná. Brýlové čočky EyeZen poskytnou ostré vidění na pracovní vzdálenost a do blízka s přirozeným držením těla.
  • Varilux Eyezen blízko - Čočky vhodné pro presbyopy využívající smartphony nebo tablety, jejichž časté používání, může způsobovat bolesti očí a únavu. Brýlové čočky EyeZen umožní snadnější zaostřování.

Typy brýlových čoček Varilux Eyezen 

Varilux Eyezen prostor

Brýlové čočky určené pro vidění na blízké vzdálenosti při zajištění minimální dosažitelné vzdálenosti vidění 80 cm bez ohledu na hodnotu adice. Čočky jsou vhodné pro presbyopy využívající smartphony nebo tablety. Tento typ čočky poskytuje široké zorné pole na blízko, ale taktéž dostatečně široké pole pro práci s počítačem. Vhodné je opatřit brýlové čočky Varilux Eyezen  antireflexní vrstvou Crizal Prevencia.

Varilux Eyezen střed

Brýlové čočky určené pro vidění na blízké vzdálenosti při zajištění minimální dosažitelné vzdálenosti vidění 120 cm bez ohledu na hodnotu adice. Čočky jsou vhodné pro presbyopy pracující na počítači, protože poskytují větší zorné pole pro práci s počítačem. Rovněž poskytují dostatečně široké zorné pole pro práci se smartphony nebo tablety. Vhodné je opatřit brýlové čočky Varilux Eyezen antireflexní vrstvou Crizal Prevencia.

Varilux Eyezen blízko

Brýlové čočky určené pro vidění na blízké vzdálenosti při zajištění minimální dosažitelné vzdálenosti vidění 220 cm bez ohledu na hodnotu adice.  Čočky jsou vhodné pro presbyopy, kteří využívají širokou zonu pro práci s počítačem, ale potřebují také široké zorné pole odpovídající velikosti televize či širokých obrazovek monitorů. I přesto si tento typ čoček zachovává dostatečně širokou zónu pro využití smartphonů nebo tabletů. Vhodné je opatřit brýlové čočky Varilux Eyezen antireflexní vrstvou Crizal Prevencia.