Aktuality

26.7.2022

Změna provozní doby! Od 27.-5.8. bude na prodejně Pacovská 31. ZAVŘENO.

Interiér prodejny MK Optik Pacovská 31. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se naší prodejny v ulici Pacovské 31.  Z důvodu dovolené, bude ve dnech 27.-5.8.2022 ZAVŘENO. V tomto čase se můžete obrátit na naše ostatní prodejny.

Děkujeme za pochopení.

22.7.2022

Jean Francois Rey - brýle 2022 v trendu oválných a atypických tvarů.

J.F.Rey brýle jsou opravdu jedinečné Milí zákazníci, snažíme se Vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější novinky ze světa oční optiky. Brýle jsou naším denním chlebem, a proto se snažíme držet krok se světovou módou a aktuálními trendy, které právě nabízí toto odvětví.

Těmto nádherným brýlím propadla i naše česká herečka Simona Stašová. Nahlédněte do našeho katalogu značky J.F.Rey nebo rovnou navštivte prodejny MK Optik a nechte se okouzlit novinkami od výrobců z celého světa.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

17.7.2022

Ušlechtilost, smysl pro detail a eleganci vystihuje dioptrické brýle Lindberg.

Milí zákazníci, máme tu čest Vám představit novou kolekci exkluzivních brýlí LINDBERG. LINDBERG jsou unikátní ve své technické inovaci a dokonalé řemeslné tvorbě. Dánský optometrista Poul-Jorn Lindberg se na začátku 80.let rozhodl vytvořit nové, jednodušší, atraktivnější a funkčnější brýle. Tehdy se spojil s architektem Hansem Dissingem a vytvořili zcela unikátní věc, komfortní titanové brýlové obruby. Jejich patentované technické inovace, spolu s pečlivě navrženými detaily udělaly revoluci v moderních brýlích - brýle nemají žádné šroubky, nýty, sváry a přesto jsou velmi pevné a odolné.

Každá obroučka je upravena dle Vašich konkrétních představ a ručně dokončovaná. Poul-Jorn Lindberg věřil, že by se měla pozornost zaměřit hlavně na oči a tím vytvořil brýle, které na obličeji mají opravdu jedinečný a zároveň odlišný vizuální efekt. Díky unikátní řemeslné tvorbě jsou obroučky velmi pohodlné, lehké a zároveň flexibilní.

Některé modely váží pouhých 1,9 gramů a tudíž se řadí k těm nejlehčím a nejpohodlnějším brýlím na světě. Výsledkem jiného pohledu na brýle je vítězství několika prestižních návrhářských ocenění. LINBERG mají řadu spokojených nositelů včetně známých osobností a celebrit. LINDBERG jsou k dispozici na prodejnách U Nových domů II a Kubánské náměstí 5. Galerii brýlí a další podrobnosti můžete najít v našem KATALOGU a na oficiálních stránkách výrobce ZDE.

4.7.2022

4.7.2022 Jsou naše prodejny UZAVŘENY.

 Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně naší pracovní doby týkající se svátku.

Vážení zkazníci, připravujeme pro vás nové kolekce brýlí a nejnověší trendy, a proto jsou dnes naše prodejny uzavřeny. Těšíme se na vás opět po svátcích. Užijte si volno a svátky v poklidu a pohodě. Děkujeme za pochopení přejeme krásný den.

Starší aktuality

21.12.2021

Otevírací doba MK Optik mezi svátky.


Novinky v katalogu

Carrera
CA8844/3 - CA8844/3

provedení: pánské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Carrera
CA8846/3 - CA8846/3

provedení: pánské
užití: dioptrické
materiál: kov
 
podrobnosti »

Clic
slastik - JABBA001

provedení: pánské
užití: dioptrické
materiál: plast/kov
 
podrobnosti »

Clic
slastik - KSOHO007

provedení: pro mládež
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Point
PO 278007/1 - PO 278007/1

provedení: dětské
užití: sluneční
materiál: plast
 
podrobnosti »

Point
PO 270016/1 - PO 270016/1

provedení: dětské
užití: sluneční
materiál: plast
 
podrobnosti »